Etykiety samoprzylepne - Drukarnia Etykat

Etykiety samoprzylepne, jakie produkuje nasza firma ETYKAT, cieszą się ogromną popularnością. Na duże uznanie zasługuje ich wysoka jakość wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu pomimo upływu czasu dalej zachowują swój nienaganny wygląd. Samoprzylepne etykiety w ETYKAT wykonywane są przy pomocy jednych z najlepszych, ekologicznych tuszy. Odpowiednie utrwalenie przyczynia się do znacznie większej odporności na niekorzystnie działające czynniki takie jak np. warunki atmosferyczne, a także ścieranie. Dzięki temu świetnie sprawdzą się przy zastosowaniu zewnętrznym, jak i na różnego rodzaju produktach i opakowaniach. To jak, gotowy do przedstawienia swojego projektu naszym fachowcom?

Zainwestuj w wysokiej jakości etykiety samoprzylepne i sprawdź, jak wpłyną na wizerunek marki

Etykiety samoprzylepne, jakie wykonuje nasza drukarnia ETYKAT to produkt znajdujący swoje zastosowanie w wielu branżach. Wymienić tu można zarówno alkoholową, kosmetyczną, farmaceutyczną, spożywczą, jak i wiele innych. Etykiety samoprzylepne możemy spotkać również w lokalach gastronomicznych, które wydając jedzenie na wynos, naklejają je na opakowania. Możemy śmiało powiedzieć, że w obecnych czasach przyczyniają się do rozpowszechniania wizerunku marki. Nasza drukarnia ETYKAT widząc, jak wszechstronnym zastosowaniem cieszą się etykiety samoprzylepne do drukarki, zadbaliśmy o to, aby cały proces tworzenia od projektu zaczynając i na druku kończąc, spełniał najwyższe normy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że naklejki doskonale spełni swoje zadanie. Oczywiście musimy zaznaczyć, że tego typu etykiety są doskonałą formą na przekazanie najważniejszych informacji. Dlatego właśnie bardzo często w przypadku produktów kosmetycznych oraz farmaceutycznych najczęściej wybór pada na samoprzylepne etykiety typu triples. Po odklejeniu pierwszej warstwy ukazuje się kolejna, gdzie zawarte są informacje dotyczące preparatu.

Spersonalizowane etykiety samoprzylepne wykonuje drukarnia ETYKAT! Wybierz wysoką jakość

Jak sam widzisz, drukarnia ETYKAT dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi sprostać każdemu wymagającemu Klientowi. Nasze etykiety samoprzylepne wyróżnia druk zarówno na arkuszach np. A4, jak i na rolce. To, który wybrać zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Przyjmuje się, że etykiety w rolce cechuje szybkość przyklejania na konkretne produkty. Na duże uznanie zasługuje fakt, że dla wszystkich zainteresowanych wykonujemy także personalizację etykiet. Możesz tam umieścić nazwę firmy oraz logo, aby jeszcze lepiej zapisywać się w świadomości odbiorców. Wspominaliśmy, że do produkcji stosujemy ekologiczne tusze, ale to nie wszystko! Jako jeden z uznanych producentów oferujemy możliwości wyboru materiału, na jakim mają zostać nadrukowane etykiety samoprzylepne. W asortymencie posiadamy etykiety papierowe oraz foliowe. Nie wiesz, którą wybrać? Bez obaw! Oceniając zastosowanie etykiety, wskażemy Ci jak najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy do kontaktu! Nasi fachowcy czekają na Twój projekt!