Etykiety z białej matowej folii poliestrowej 75 g/m² arkusze A4 QCT ETYKAT

Zastosowanie etykiet foliowych na arkuszach A4

Foliowe etykiety samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone do druku w drukarkach laserowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami i markerami. Etykiety znajdują zastosowanie w druku etykiet biurowych, logistycznych, adresowych, szkolnych oraz wielu innych branżach. Nalepki tego typu świetnie sprawdzają się jako: oznaczenia towarów, opakowań, materiałów biurowych takich jak: segregatorów, notatników czy teczek.

Nieodłącznym elementem praktycznie każdego wyrobu wprowadzanego przez producentów na rynek są samoprzylepne naklejki i etykiety foliowe. Prawidłowo oznakowany towar jest podstawą istnienia firmy na rynku, ponieważ prawo stawia wymóg prawidłowej identyfikacji towarów. Etykieta samoprzylepna tego typu używana jest w szeroko pojętym handlu, najczęściej jako kod kreskowy, tabliczka znamionowa, oznaczenie odporne na warunki atmosferyczne, a także jako nalepka promocyjna czy ostrzegawcza. Dzięki takim właściwościom nasze etykiety foliowe będą użyteczne na wielu rodzajach powierzchni, odporne na kontakt z wodą i tłustymi substancjami. Warto zauważyć, że dobrze wykonane produkty tego typu pozostaną użyteczne przez wiele lat.

 

Etykiety na arkuszach A4 do drukarek laserowych, atramentowych oraz kserokopiarek

Papierowe etykiety samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone są do druku w drukarkach laserowych, atramentowych oraz kserokopiarkach – zarówno biurowych jak i przemysłowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami, ołówkami czy markerami.

Dlatego, jeśli poszukujecie Państwo najlepszych gatunkowo nalepek na produkty, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Jesteśmy producentem etykiet o wieloletnim doświadczeniu, ponadto współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami materiałów niezbędnych do ich produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi cechami wszystkich naklejek, jakie są dostępne w naszym asortymencie. Baza wykrojników jest stale zwiększana, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby rynku.

Etykiety z folii poliestrowej - Specyfikacja

Etykiety foliowe – Specyfikacja

Naklejki wykonane są z białej matowej folii poliestrowej o gramaturze 75 g/m² i grubości 58 μm. Naklejki standardowe są białe, matowe, sztancowane do rozmiarów z wykrojnika, maszyną wielonakładową. Zastosowany na nich klej to akryl. Etykiety produkowane w Polsce.

    • gramatura folii: 75 g/m²
    • grubość folii: 58 μm
    • minimalna temperatura etykietowania: 5°C
    • temperatura pracy: od -20 °C do 100 °C
    • klej: akryl

Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4

lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4

TECHNOLOGIA QCT QUATTRO CLEAN TECHNOLOGY
Etykiety posiadają margines dookoła całego arkusza, który zapobiega wypływaniu kleju do urządzeń podczas drukowania, chroniąc przed uszkodzeniami oraz ułatwia odklejanie etykiet z arkusza.

ROZMIARY etykiet foliowych na arkuszach A4 dostępnych w regularnej sprzedaży

Etykiety foliowe 210 x 297 mm (1x1) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4.

Etykiety foliowe 210 x 148 mm (1x2) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4.

Etykiety foliowe 105 x 148 mm (2x2) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4.