zastosowanie

Etykiety ozdobne, informacyjne, ostrzegawcze na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu.
Rodzaje etykiet

Hologram srebrny

Samoprzylepna folia H49 holograficzna – kwadraciki srebrna – HDPE (bez PVC) o grubości 4µm.

Hologram złoty

Samoprzylepna folia H49 holograficzna – kwadraciki złota – HDPE (bez PVC) o grubości 4µm.

Folia odblaskowa
Uzyskaj indywidualną ofertę
DOBÓR METODY DRUKU

Wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu

Opierając się o wieloletnie doświadczenie służymy radą zarówno w doborze odpowiedniego surowca jak i formy nadruku

Oferujemy najlepszej jakości naklejki samoprzylepne, które wykonujemy przy użyciu ploterów Roland Versa UV

Drukujemy ploterami UV tworząc w ten sposób nadruki odporne na niesprzyjające warunki.

Nadruk może  częściowo zakryć warstwę lustrzaną i w ten sposób pozostawić na naklejce tylko kilka pól lustrzanych w dokładnie określonych miejscach. Do wycinania naklejek używamy ploterów tnących, co daje możliwość stworzenia dowolnych, nieograniczonych kształtów naklejek. Folię samoprzylepną cechuje świetna przyczepność do większości podłoży. Drukujemy wykorzystując 6 kolorów: CMYK+biały+lakier tworząc luksusowe wydruki, unikalne efekty i wykończenia.

Ekologiczny atrament Roland ECO-UV. Tusze UV to specyficzny rodzaj ciekłych polimerów. Drobne krople tuszu są rozpylane na materiale, a następnie utrwalane lampami LED emitującymi światło UV. Dzięki połączeniu właściwości atramentów UV i solwentowych atrament pozwala na druk na materiałach giętkich i sztywnych. Druk UV osiąga rozdzielczość do 1440 dpi. Kolory są bardzo żywe a odwzorowanie barw perfekcyjne, co daje ogromne możliwości, szczególnie przy materiałach wielkoformatowych. Druk UV jest idealny do tworzenia wysokiej jakości naklejek. Etykiety samoprzylepne wykonane w tej technologii z pewnością mają olśniewającą prezencję. Mocne kolorowe grafiki można zginać i rozciągać wokół krawędzi i załamań bez pękania powierzchni.

Naklejki w druku UV możemy wykonać w zasadzie na każdym materiale: papierach w różnych formach wykończenia oraz foliach samoprzylepnych (PP, PE, PET i PVC), tekstyliach i płytach z plexi i PVC. Nadruk na etykietach UV bez wątpienia jest odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie. W związku z czym świetnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Doskonale sprawdzi się też na produktach i wszelkich opakowaniach. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb możemy zaproponować druk etykiet w technoligii UV gel oraz ecosolwent. Naklejki realizujemy w formie samoprzylepnych arkuszy w nakładzie już od jednej sztuki. Mimo najwyższej jakości otrzymanego druku cena naklejek jest atrakcyjna, dzięki niskiemu kosztowi przygotowalni.