ETYKIETY – ODBLASK I HOLOGRAM

Naklejki samoprzylepne typu odblask i hologram z folii holograficznej i odblaskowej. Realizujemy naklejki w formie samoprzylepnych arkuszy w nakładzie już od jednej sztuki. Mimo najwyższej jakości otrzymanego druku cena naklejek jest atrakcyjna, dzięki niskiemu kosztowi przygotowalni. W zależności od indywidualnych potrzeb drukujemy w technologii UV gel oraz ecosolwent. Drukujemy wykorzystując 6 kolorów: CMYK+biały+lakier tworząc luksusowe wydruki, unikalne efekty i wykończenia.

Folie są dostępne w rolce o szerokości 50 cm co daje możliwości druku w dużych formatach. Folie typu hologram przeznaczone są do produkcji wyrazistych naklejek, o dowolnym kształcie i rozmiarze.

H49 folia holograficzna – kwadraciki srebrna – HDPE (bez PVC) o grubości 4µm. H43 folia holograficzna – lustro srebrna – HDPE (bez PVC) o grubości 4µm.

Folia odblaskowa – przeznaczona do produkcji stałych i tymczasowych oznaczeń, zwiększająca widoczność znaku, przedmiotu, czy pojazdu, szczególnie po zmroku.

Odblask i hologram

Technologia druku UV, ekologicznym atramentem Roland ECO-UV

Druk UV jest idealny do tworzenia wysokiej jakości naklejek. Etykiety samoprzylepne wykonane w tej technologii z pewnością mają olśniewającą prezencję. Tusze UV to specyficzny rodzaj ciekłych polimerów. Drobne krople tuszu są rozpylane na materiale, a następnie utrwalane lampami LED emitującymi światło UV. Dzięki połączeniu właściwości atramentów UV i solwentowych atrament pozwala na druk na materiałach giętkich i sztywnych. Druk UV osiąga rozdzielczość do 1440 dpi. Kolory są bardzo żywe a odwzorowanie barw perfekcyjne, co daje ogromne możliwości, szczególnie przy materiałach wielkoformatowych.  Mocne kolorowe grafiki można zginać i rozciągać wokół krawędzi i załamań bez pękania powierzchni. Nadruk na etykietach UV bez wątpienia jest odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie. W związku z czym świetnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Doskonale sprawdzi się też na produktach i wszelkich opakowaniach.

Uszlachetnienia na etykietach

Lakier  jednowarstwowy pełni funkcję ochronną lub ozdobną. Lakier wielowarstwowy tworzy przepiękną wypukłą strukturę, a także interesujące wzory i tekstury – nawet alfabet Braille’a. Biały poddruk przydatny zwłaszcza przy druku na folii transparentnej.

Druk ecosolvent

Odmiana druku cyfrowego CMYK + biały + srebrny nadruk na foliach typu PVC, vinyl: białych, przezroczystych, kolorowych. Użyte tusze dają gwarancję wyraźnego efektu o żywej kolorystyce, a sama metoda jest precyzyjna i działa w rozdzielczości nawet do 1440 DPI. Atrament został pozbawiony szkodliwych związków chemicznych, a jego podstawą są rozpuszczalniki organiczne. Efekt wykończenia: matowy i błyszczący, Etykiety drukowane tą metodą cechuje: wysoka odporność na warunki atmosferyczne,  żywe i intensywne kolory druku, wycinanie ploterowe dlatego nie wymaga wykrojników.