NAKLEJKI FOLIOWE – DO APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH I TRUDNYCH

Folie samoprzylepne stanowią obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych do druku naklejek, których używa się w specyficznych warunkach. Współczesny rynek bogaty jest w różnego rodzaju folie, które różnią się między sobą właściwościami oraz przeznaczeniem. Do druku naklejek samoprzylepnych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które pozwalają nam na tworzenie  funkcjonalnych wlepek. Już dziś złóż zamówienie na spersonalizowane naklejki foliowe – zrealizujemy dla Ciebie projekt, który będzie doskonale współgrał z identyfikacją wizualną Twojej marki! W naszej drukarni to Klient ma ostatnie słowo.

Naklejki foliowe samoprzylepne to szeroka możliwość kombinacji

Możliwość nanoszenia druku na folię samoprzylepną stanowi rozwiązanie, które znalazło naprawdę szerokie zastosowanie w reklamie. Naklejki samoprzylepne są nieodłączną częścią promocji wielu firm, niezależnie od branży – wybierając druk na folii, skorzystać można z praktycznie nieograniczonego zakresu możliwości kolorystycznych. Dzięki temu powstaje unikalny, a przy tym również oryginalny projekt, mogący stać się prawdziwym wyróżnikiem spośród konkurencyjnych materiałów. Naklejki na folii samoprzylepnej mogą być wykonane w dowolnym formacie. Nawet w przypadku stosunkowo niewielkich naklejek, drukując je na folii samoprzylepnej można mieć pewność, że detale pozostaną wyraźne i czytelne, niezależnie od swojego kształtu. W ETYKAT realizujemy również zamówienia na dużych arkuszach. Naklejki na folii samoprzylepnej służą zarówno do ekspozycji zewnętrznej oraz wewnętrznej; solidne naklejki na folii samoprzylepnej cechują się wysoką żywotnością ponieważ są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Produkty mają możliwość dodatkowego laminowania UV, dzięki czemu mimo upływu czasu mogą zachować swój estetyczny wygląd.

Naklejki na folii samoprzylepnej – gdzie obecnie znajdują swoje zastosowanie?

Choć nie zawsze to zauważamy, naklejki towarzyszą nam niemalże na każdym kroku. Oznaczają sprzęt elektroniczny, zamówione produkty oraz liczne foldery reklamowe czy nawet pojazdy. Od kilku lat stanowią one jeden z elementów przemyślanej strategii marketingowej, który ma na celu przyciągnąć wzrok. Naklejki z własnym nadrukiem mogą stanowić element kampanii promocyjnej firmy, tak aby klient lub kontrahent na długo zapamiętał satysfakcjonującą współpracę. Naklejki na folii samoprzylepnej wpływają na sposób postrzegania firmy przez jej klientów, dlatego też są wykorzystywane niemal przez wszystkie branże.

naklejki foliowe

 

Zamów naklejki na folii samoprzylepnej w drukarni ETYKAT

Naklejki na folii, jakie wykonujemy na zamówienie, to przede wszystkim skuteczne oraz proste narzędzie służące komunikacji wraz z klientami. Wydruki jakie produkujemy w ETYKAT mają naprawdę nieograniczone możliwości zastosowania, charakteryzując się szerokim zasięgiem. Naklejka z logo firmy, adresem strony internetowej, kodem QR czy chwytliwym hasłem promującym działalność są w stanie przyciągnąć uwagę odbiorców. Wykonujemy druk naklejek na folii samoprzylepnej według projektów przesyłanych nam przez Klientów, niezależnie od kształtu oraz rodzaju grafiki. W związku z tym, każde zlecenie wyceniane jest przez nas w sposób wysoce indywidualny, serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Po wysłuchaniu pomysłów na naklejki, nasi eksperci będą w stanie dokładnie oszacować koszt oraz czas realizacji, od samego początku grając w otwarte karty.