SAMOPRZYLEPNE TABLICZKI ZNAMIONOWE

Oferujemy realizację  samoprzylepnych tabliczek znamionowych. Są to etykiety drukowane różnymi technikami. Najczęściej służą do oznaczania maszyn, obwodów, czy ewidencjonowania przedmiotów o nietypowym podłożu. Zadrukowanie samoprzylepnej tabliczki znamionowej w technologii cyfrowej z zabezpieczeniem w formie lakieru daje nam gwarancję trwałości i dużej wytrzymałości na działania skrajnych temperatur, opadów oraz ścieranie. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza kiedy naklejki stosuje się do oznaczania urządzeń w obiektach przemysłowych, gdzie mogą być poddawane działaniu wielu czynników, a ich solidność poddawana wymagającym próbom.

Samoprzylepne tabliczki znamionowe

Są to naklejki wykonane z materiałów foliowych metalizowanych z warstwą klejącą na spodzie. Są łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają dodatkowych narzędzi ani mocowań.  Tabliczki znamionowe pozwalają na łatwą identyfikację urządzeń i maszyn. Dzięki nim można szybko uzyskać informacje na temat producenta, modelu oraz numeru seryjnego, co jest niezbędne przy serwisowaniu lub wymianie części.

samoprzylepne tabliczki znamionowe

Samoprzylepne tabliczki znamionowe – realizacje UV

Jedną z bardziej wydajnych i popularnych metod druku takich materiałów jak samoprzylepne tabliczki znamionowe jest technologia UV. Wybór klientów często pada na ten rodzaj wykonania, ponieważ charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Co bardzo istotne, UV można stosować nawet przy zamówieniach na niewielką ilość sztuk. Sposób sprawdza się np. kiedy konieczny jest dodruk kilku sztuk. Bowiem wybierając UV nie będziemy musieli liczyć się z dużymi kosztami. Dzięki uszlachetnieniom naklejki zyskują też wyjątkową trwałość, co sprawia, że świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Produkcja UV daje też efekt wytrzymałości na ścieranie.

Technika cyfrowa i termotransferowa

W naszej firmie można korzystać również z druku tabliczek znamionowych na rolkach. Ograniczenie w tym przypadku dotyczy jedynie surowców. Metoda cyfrowa nadaje się idealnie do bardzo dużych zleceń ponieważ zapewnia ona bardzo wysoką jakość i gwarantuje szybkie efekty. Dodatkowo cyfrowe narzędzia umożliwiają personalizację projektu i dają możliwość uszlachetnień np. w postaci lakieru UV. Jeśli chcemy przygotować samoprzylepne tabliczki znamionowe na rolce w mniejszej liczbie, polecamy sięgnięcie po metodę termotransferową. Umożliwia ona przygotowanie zlecenia wysokiej jakości już od 1 sztuki.

Indywidualne podejście do Klienta. Produkujemy tabliczki znamionowe na zamówienie!

Szerokie zastosowanie w różnych branżach i przy różnorodnych produktach sprawia, że tabliczki znamionowe samoprzylepne powinny być maksymalnie dopasowane do każdego Klienta z osobna. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wysoce indywidualne podejście do naszych partnerów. I już za absolutny standard uważamy krótki wywiad środowiskowy, otwierający przed nami możliwości do prezentowania trafnych rozwiązań. Tabliczki znamionowe, co do zasady, powinny ułatwić sposób identyfikacji konkretnego urządzenia. Znajduje się tam także masa innych, kluczowych z punktu widzenia użytkownika informacji. Doświadczony producent tabliczek znamionowych nie pozwoli więc na oddanie w ręce Klienta wyrobu, który nie charakteryzuje się nawiązaniem do standardów w branży. Decydując się na współpracę z naszą firmą Etykat wiesz, że zrobimy wszystko, abyś był w stu procentach zadowolony z realizacji. Nie potraktujemy Cię szablonowo. Nie przygotujemy dla Ciebie tabliczek znamionowych, jakie zdały egzamin przy innym projekcie. Możesz mieć w takim przypadku pewność indywidualnego podejścia i spełnienia nawet tych najbardziej wygórowanych oczekiwań naszych potencjalnych partnerów biznesowych.

Produkcja tabliczki znamionowej: poznaj nasz przepis na sukces

Nikogo nie wprowadzimy w błąd jeżeli powiemy, że tabliczki znamionowe samoprzylepne nie są dla nas tajemnicą w żadnym aspekcie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i na naszym koncie znajduje się kilkaset pozytywnie zakończonych projektów. Doskonale wiemy, jak powinna wyglądać idealna tabliczka znamionowa na zamówienie. Zdajemy sobie sprawę także z tego, jakie aspekty są brane pod uwagę przy wyborze firmy do realizacji takich zamówień. Dziś dobrej klasy tabliczki znamionowe to nie tylko wysoki poziom funkcjonalności, wytrzymałość oraz czytelność dla każdego potencjalnego użytkownika maszyny. Wielu naszych Klientów zwraca uwagę również na cenę. Atrakcyjny stosunek proponowanej jakości do konkurencyjnego cennika sprawia, że nasze tabliczki znamionowe na zamówienie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Czy takie połączenie ma prawo bytu w reprezentowanej przez nas branży? Niech setki pozytywnych opinii od Klientów stanowi potwierdzenie słuszności takiego modelu biznesowego.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Jakie informacje prezentuje tabliczka znamionowa na zamówienie?

Wszystko uzależnione jest oczywiście od rodzaju wybranego rozwiązania czy też od jego finalnego zastosowania w praktyce. Można jednak powiedzieć, że tabliczki znamionowe przeważnie zostają wyposażone w elementy identyfikacyjne urządzenia, informacje o kluczowych parametrach pod względem technicznym oraz potwierdzenie zgodności z obowiązującymi przepisami.

#2 Czy tabliczka znamionowa może z czasem utracić swoją czytelność?

Tak, ale są to przypadki wyłącznie występujące przy niskiej jakości produkcji. Nasza firma od lat dba o zachowywanie najwyższych standardów produkcyjnych. Ważne jest dla nas nie tylko to, co dokładnie przedstawia tabliczka znamionowa, ale również jak wygląda oraz jakimi parametrami pod względem wytrzymałości wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

#3 Czy firma Etykat doradza w zakresie doboru idealnej tabliczki znamionowej?

Tak. Jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić, jaka dokładnie tabliczka znamionowa jest dobrym rozwiązaniem dla konkretnej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz status lidera branży!