SAMOPRZYLEPNE TABLICZKI ZNAMIONOWE

Oferujemy realizację  samoprzylepnych tabliczek znamionowych. Są to etykiety drukowane różnymi technikami. Najczęściej służą do oznaczania maszyn, obwodów, czy ewidencjonowania przedmiotów o nietypowym podłożu. Zadrukowanie samoprzylepnej tabliczki znamionowej w technologii cyfrowej z zabezpieczeniem w formie lakieru daje nam gwarancję trwałości i dużej wytrzymałości na działania skrajnych temperatur, opadów oraz ścieranie. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza kiedy naklejki stosuje się do oznaczania urządzeń w obiektach przemysłowych, gdzie mogą być poddawane działaniu wielu czynników, a ich solidność poddawana wymagającym próbom.

Realizacje UV

Jedną z bardziej wydajnych i popularnych metod druku takich materiałów jak samoprzylepne tabliczki znamionowe jest technologia UV. Wybór klientów często pada na ten rodzaj wykonania, ponieważ charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Co bardzo istotne, UV można stosować nawet przy zamówieniach na niewielką ilość sztuk. Sposób sprawdza się np. kiedy konieczny jest dodruk kilku sztuk. Wybierając UV nie będziemy musieli liczyć się z dużymi kosztami. Dzięki uszlachetnieniom naklejki zyskują też wyjątkową trwałość, co sprawia, że świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Produkcja UV daje też efekt wytrzymałości na ścieranie.

Technika cyfrowa i termotransferowa

W naszej firmie można korzystać również z druku tabliczek znamionowych na rolkach. Ograniczenie w tym przypadku dotyczy jedynie surowców. Metoda cyfrowa nadaje się idealnie do bardzo dużych zleceń. Zapewnia ona bardzo wysoką jakość i gwarantuje szybkie efekty. Dodatkowo cyfrowe narzędzia umożliwiają personalizację projektu i dają możliwość uszlachetnień np. w postaci lakieru UV.

Jeśli chcemy przygotować samoprzylepne tabliczki znamionowe na rolce w mniejszej liczbie, polecamy sięgnięcie po metodę termotransferową. Umożliwia ona przygotowanie zlecenia wysokiej jakości już od 1 sztuki.