DRUK KODÓW KRESKOWYCH

Druk kodów kreskowych na rolkach i na arkuszach. Przyjmujemy zlecenia małych jak i dużych nakładów. Technika druku dobierana jest pod indywidualne zapotrzebowania Klientów. Kody EAN-13, EAN-8, Code128, Code39, QR Code, DataMatrix, GS1 i wiele innych. Etykiety z przeznaczeniem dla wielu sektorów gospodarki, tym samym zawierając w sobie informacje dotyczące między innymi producenta, importera, ilości sztuk czy oznaczeń EU, dane identyfikacyjne produktów przeznaczonych do sprzedaży, najczęściej zawierających opis i kod kreskowy.

Etykiety o dowolnym rozmiarze i kształcie z nadrukowanym stałym lub zmiennym kodem kreskowym lub opisem. Naklejki na: dokumenty, teczki, segregatory, kartony zbiorcze. Zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych i fluorescencyjnych. Rozmiar, kształt i klej indywidualnie dopasowany do oklejanej powierzchni. Kody kreskowe zmienne, wydruk z bazy danych, wraz z opisem, grafiką, dodatkowymi danymi w pełnym kolorze. Możliwość wykonania etykiet z okienkiem do dalszego zadruku lub stemplowania.

Numeracja zmienna i druk z baz danych: Access, Excel

Technologia druku zmiennych danych daje możliwość spersonalizowania kodu na każdej etykiecie tworząc unikalną, bazę danych. Do druku używamy profesjonalnego oprogramowania generującego kody, dlatego możemy nadrukować kilka kodów na jednej etykiecie w różnych miejscach. Nasze oprogramowanie do obsługi zmiennych danych automatycznie pobiera informacje z przesłanego lub stworzonego przez nas pliku i generuje kolejno różne wersje etykiet.  Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości takich etykiet bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ze względu na różnorodność wzorów. Etykiety ze zmienną numeracją mogą znajdować zastosowanie w działaniach marketingowych, ogólnym zarządzaniu, wspierać sterowanie magazynem, biurem, czy inwentaryzacją. Tego typu numeracje wyznaczają  numer partii towaru lub numeru seryjnego, który ułatwia jego identyfikację.

 

Metody nadruku dopasowane do indywidualnych potrzeb

Druk termotransferowy – tę metodę druku można wdrożyć przy niedużych zamówieniach, minimalny nakład może wynosić nawet  zaledwie kilka sztuk, nadaje się więc doskonale dla niewielkich przedsiębiorstw czy sklepów. Druk termotransferowy wykonujemy na papierze matowym, półbłyszczącym lub na folii, z klejem o różnej mocy. Nadruk termiczny – na etykietach termicznych występujących w dwóch wersjach: TOP i ECO. Naklejki termiczne ECO są etykietami tańszymi, ale o najkrótszej żywotności i bardzo niskiej odporności na światło i wilgoć. Druk na etykiecie TOP jest trwalszy i lepiej zabezpieczony niż w przypadku etykiety ECO. Etykiety te przeznaczone są do krótkotrwałych aplikacji, produkujemy je tylko pod zamówienie.

Technologia cyfrowa – ten sposób jest niedrogi i dlatego nadaje się do niskonakładowych wydruków. Minimalny nakład od 5 000 sztuk Realizacje są szybkie i efektywne, decydując się na tego rodzaju narzędzie, istnieje możliwość sprawnej zmianę wzoru na etykiecie, dzięki czemu możemy modyfikować projekt bez ponoszenia dużych kosztów już po rozpoczęciu całego procesu. Wykonywanie zleceń wspomnianą metodą odbywa się na papierze i foliach samoprzylepnych w macie i błysku. Technologia fleksograficzna – jest to propozycja wysokonakładowa, dlatego minimalny nakład wynosi 20 000 sztuk. Koszty przygotowania są wysokie, ale stają się niezauważalne w przeliczeniu na sztukę, dzięki wysokiej powtarzalności drukowanych etykiet. Druk kodów kreskowych wykonujemy na gotowych etykietach sztancowanych przy pomocy wykrojnika.

ZAMÓW WYCENĘ