Druk kodów kreskowych na rolkach i na arkuszach

Druk kodów kreskowych na rolkach i na arkuszach. Przyjmujemy zlecenia małych jak i dużych nakładów. Technika druku dobierana jest pod indywidualne zapotrzebowania Klientów.
KODY KRESKOWE

EAN-8, EAN-13, Code128, Code39, QR Code, DataMatrix, ITF-14, GS1
GENEROWANIE KODÓW

Generowanie kodów kreskowych przy pomocy profesjonalnego programu do druku kodów kreskowych. Wykonujemy kody typu: EAN-13, EAN-8, Code128, Code39, QR Code, DataMatrix, ITF-14, GS1 i wiele innych. Aby uzyskać kod EAN, który będzie identyfikował produkt, przeznaczony do sprzedaży należy zgłosić się do organizacji  GS1 Polska.

KODY NA ROLKACH

Druk kodów kreskowych na rolkach wykonujemy na materiałach papierowych: matowych i półbłyszczących, termicznych: ECO oraz TOP i foliowych. Kody kreskowe, wraz z opisem, grafiką, dodatkowymi danymi w pełnym kolorze. Możliwość wykonania etykiet z okienkiem do dalszego zadruku. Etykiety przeznaczone do oklejania maszynowego.

KODY NA ARKUSZACH

Druk kodów kreskowych na arkuszach. Etykiety nie tylko identyfikacyjne ale także pełniące funkcję ozdobną. Nadruk monochromatyczny lub w pełnym kolorze. Druk kodów sekwencyjnych z numeracją zmienną, nadruki z bazy danych. Etykiety przeznaczone do oklejania ręcznego.

Uzyskaj indywidualną ofertę
DOBÓR METODY DRUKU

Wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu

Opierając się o wieloletnie doświadczenie służymy radą zarówno w doborze odpowiedniego surowca jak i formy nadruku

realizacje

etykiety_na_kosmetyki_lakier_do_paznokci_Etykat_3
etykiety_naklejki_na_kosmetyki_produkty_Etykat
etykiety_naklepki_na_kosmetyki_produkty_Etykat
druk cyfrowy laserowy
etykiety_nalepki_na_kartony_Etykat

previous arrow
next arrow
etykiety_na_kosmetyki_lakier_do_paznokci_Etykat_3
etykiety_naklejki_na_kosmetyki_produkty_Etykat
etykiety_naklepki_na_kosmetyki_produkty_Etykat
druk cyfrowy laserowy
etykiety_nalepki_na_kartony_Etykat
previous arrow
next arrow

 

Nie ulega wątpliwości, że etykiety z kodem kreskowym to obowiązkowy element praktycznie w każdej branży oferującej sprzedaż produktów. Konieczne jest tutaj zachowanie dbałości o każdy nawet najmniejszy element mający wpływ na końcowy efekt. Właśnie tym wyróżnia się nasza drukarnia kodów kreskowych ETYKAT! Rozpoczynając realizację projektu na każdym jego etapie, dbamy o zachowanie wysokiego profesjonalizmu. Przekłada się to nie tylko na jakość oferowanych produktów, ale również na zadowolenie naszych Klientów. Co więcej, dzięki indywidualnemu podejściu potrafimy sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu projektowi. Przekonaj się już dziś! Nasi fachowcy czekają na Twój kontakt!

Druk kodów kreskowych w ETYKAT – szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie

Tak jak wspominaliśmy wyżej, drukowanie kodów kreskowych to zadanie wymagające zachowania staranności na każdym etapie. Nadruk musi być dobrze widoczny, a także powinien być odporny na ścieranie. Dlatego właśnie tak istotny jest dla nas zarówno odpowiedni dobór materiałów, na jakich drukujemy, jak i metody druku. W naszej firmie ETYKAT jakiekolwiek niedociągnięcia nie mają prawa istnieć. Tworzenie rozpoczynamy od przeprowadzenia rozmowy z Klientem. Połączenie naszego doświadczenia z Twoim indywidualnym pomysłem sprawia, że stworzone etykiety z kodem kreskowym są dopracowane od A do Z! Druk kodów kreskowych w zależności od Twoich potrzeb wykonujemy na rolkach oraz arkuszach. Do wyboru masz również rodzaj materiału. Wolisz matowy, a może błyszczący? Powiadom nas o tym! Co więcej, w swojej ofercie posiadamy także foliowe etykiety z kodem kreskowym! Gwarantujemy ich wysoką trwałość przez kilka lat!

Generowanie kodów kreskowych – sekwencyjnych

Dbanie o maksymalne zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładziemy na wszechstronne realizowanie wszystkich potrzeb oraz oczekiwań. Poza wysokiej jakości etykietami, zajmujemy się także generowaniem kodów kreskowych. W tym celu wykorzystujemy profesjonalne programu obsługujące takie typy kodów jak: EAN-8, EAN-13, Code128, Code39, QR Code, Data Matrix, ITF-14, GS1 i wiele innych. Co więcej, na życzenie Klienta drukujemy także logiczne ciągi liczbowe, jak i zmienne dane z przesyłanych baz danych. Możemy śmiało powiedzieć, że ETYKAT spełni Twoje wymagania od A do Z!

Postaw na profesjonalizm i wybierz etykiety z kodem kreskowym zgodne z Twoimi wymaganiami

Oczywiście nie możemy zapomnieć o najważniejszym! Realizujemy wszystkie zamówienia niezależnie od nakładu! Nawet jeśli potrzebujesz niewielką ilość, nasza drukarnia kodów kreskowych ETYKAT przygotuje je dla Ciebie! Profesjonalne spełnianie wszystkich Twoich oczekiwań to dla nas priorytet. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, że nie tylko jakość materiału oraz metoda druku będzie zadowalająca. Nasi fachowcy dbają również o takie elementy jak zachowanie odpowiednich rozmiarów, stosowanie wytrzymałego kleju, a to wszystko w cenie dostępnej na każdą kieszeń! Nasze konkurencyjne stawki są dowodem na to, że za wysoką jakość i profesjonalizm nie musisz przepłacać. Doskonale wiemy, że tuż obok ceny kolejną istotną kwestią jest czas realizacji usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby drukowanie kodów kreskowych przeprowadzić w jak najkrótszym i najdogodniejszym dla Ciebie terminie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z naszymi ekspertami!