ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE – NA ROLCE

Etykiety samoprzylepne na rolce dopasowane do indywidualnych potrzeb? To możliwe! Chcąc jak najlepiej sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów, postanowiliśmy stworzyć ofertę, w której znajdują się etykiety samoprzylepne na rolce w trzech rodzajach. W związku z tym do wyboru są te z nadrukiem cyfrowym i flexograficznym (całkowitym lub wstępnym). Nie wiesz, jaki wybrać? Bez obaw! Od tego są nasi doświadczeni fachowcy. Analizując potrzeby oraz wykorzystanie etykiet wskażemy, które rozwiązanie będzie najlepsze. Musimy także zaznaczyć, że poza rodzajem nadruku do wyboru jest również materiał, na jakim zostaną nadrukowane etykiety na rolkach. Oferujemy zarówno papier, jak i folię. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi do przygotowania projektu!

 

Etykiety samoprzylepne na rolce dla każdej branży

Etykiety samoprzylepne to z pewnością obecnie produkt znajdujący zastosowanie praktycznie w każdej branży.

Dokładamy wszelkich starań, aby etykiety na roli wyróżniały się wysoką jakością, bazując na wieloletnim doświadczeniu, pomagamy każdemu zainteresowanemu w wyborze odpowiedniego materiału na etykiety, jak i formy nadruku. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi zyskaliśmy bowiem spore grono zadowolonych Klientów. Nasza realizacja opiera się na współpracy. Wierzymy, że wraz z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań Klienta tworzymy etykiety na rolkach przechodzące najśmielsze oczekiwania! 

 

Dlaczego etykiety samoprzylepne na rolkach?

Najlepszą odpowiedzią jest ich największa zaleta! Ze względu na łatwość obsługi zdecydowanie usprawniają cały proces naklejania

Po umieszczeniu etykiet w aplikatorze proces oklejania jest energooszczędny. Przedstaw nam swój projekt, a my określimy czas realizacji oraz koszt.  Musimy zaznaczyć, że do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie jedne z najlepszych maszyn, gdyż to daje pewność, że etykiety na rolce będą dopracowane pod każdym względem. Decydując się na współpracę, inwestujesz w produkt doskonale spełniający swoje przeznaczenie. 

Uniwersalność etykiet na rolkach

Etykiety na rolce doskonałe sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, zwłaszcza związanego z handlem, importem i eksportem.

W ETYKAT tworzymy etykiety na miarę potrzeb każdego Klienta, niezależnie od tego, jaką branżę reprezentuje. Dlatego właśnie wszechstronność, jaką kryją etykiety na rolkach, sprawiła, że popyt na naklejki wzrasta. Oprócz standardowej usługi wykonania wysokiej jakości druku, jesteśmy w stanie uszlachetnić etykiety, nadając im więcej blasku czy odporności na wilgoć.

 

Rodzaje etykiet samoprzylepnych na rolce

Oferujemy  etykiety samoprzylepne na rolce papierowe lub foliowe, z klejem o różnej mocy: standardowym, mocnym, odlepnym, z dezaktywacją oraz parę rodzajów do głębokiego mrożenia (w zależności od temperatury aplikacji i przechowywania). Zarówno: wykończenie etykiet samoprzylepnych na rolkach: matowe lub półbłyszczące jak i nawój: gilza i ilość na rolce – są ściśle zależne od potrzeby Klienta. Etykiety na roli to zapewne najbardziej uniwersalna forma oznakowania towaru. Poczynając od opisów czy składów po kody kreskowe. Etykiety samoprzylepne wykorzystywane są bowiem w prawie każdej gałęzi gospodarki. W związku z tym najczęściej używane są w handlu, przy produkcji, na magazynach czy w transporcie. Naklejki na rolkach można zadrukować samodzielnie przy użyciu drukarki termotransferowej (niezbędny jest ribon) lub termicznej.

Etykiety samoprzylepne na rolkach do zadań specjalnych? Oczywiście!

Etykiety stosowane w poszczególnych branżach różnią się od siebie właściwościami lub pełnią odmienne funkcje; dlaczego określiliśmy etykiety na rolce tymi do zadań specjalnych? Odpowiedź kryje się w produktach, na które te są naklejane. Niektóre butelki, puszki czy narzędzia mają kontakt z wilgocią, smarami, olejami. Od etykiet oczekuje się więc wytrzymałości i braku wchodzenia w interakcje z cieczami czy czynnikami chemicznymi. W ETYKAT produkujemy naklejki, które wyposażone są w warstwy ochronne, mające na celu ochronę przed wcześniej wymienionymi, szkodliwymi czynnikami. Wytrzymałość etykiety na rolce zależna jest od sposobu jej produkcji. Do wytwarzania naszych etykiet samoprzylepnych korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu drukującego, który mieści się w naszym parku innowacyjnych maszyn. Proces produkcji jest nadzorowany przez naszych ekspertów, a to daje pewność, że wszystkie etykiety to połączenie wytrzymałości i wysokiej jakości druku.

Etykiety na rolkach

Główne zalety etykiet na rolkach

Etykiety na rolce są łatwe w aplikowaniu, ponieważ na jednej rolce o średnicy zaledwie kilkunastu centymetrów może mieścić się kilka tysięcy etykiet. Naklejanie etykiety przebiega płynnie, przy użyciu aplikatora, co oczywiście przyspiesza łatwą i szybką organizację pracy. Wybierając etykiety na rolkach od firmy ETYKAT możesz liczyć na kompleksowe doradztwo i projekt  dostosowany do własnych wymagań. W naszych projektach staramy się uwzględniać przede wszystkim wizję Klienta, a także definicję marki, którą będą budować produkty obklejone naszymi etykietami.