zastosowanie

Etykiety na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, z danymi dotyczącymi: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych.
RODZAJE etykiet na rolce

z nadrukiem cyfrowym

Druk cyfrowy pozwala na tworzenie obrazów w wysokiej rozdzielczości i utrwalanie ich na szerokiej gamie nośników samoprzylepnych o różnorodnej specyfikacji. Zastosowanie naklejek samoprzylepnych jest bardzo szerokie, ze względu na wysoką jakość druku, niski koszt przygotowalni oraz dużą dowolność w doborze kolorów. Charakteryzują się one dużą intensywnością barw, dzięki wykorzystaniu aż 7 zespołów drukujących można otrzymać większość odcieni z palety PANTONE. Metoda ekonomiczna przy małych i średnich zleceniach, zwłaszcza jeśli potrzeba zrealizować wiele wzorów etykiet.

z nadrukiem flexo

Etykiety na rolce zadrukowane metodą fleksograficzną dają bardzo wiele możliwości zastosowań. Maszyna flexo pozwala na użycie do ośmiu kolorów, w tym między innymi złoty i srebrny. Naklejki na opakowania typu peel-off, czyli rozwiązania warstwowe. Naklejki w wersji reverse print zadrukowywane są od spodu, co dodatkowo zabezpiecza nadruk.  Owijki, naklejki laminowane i z perforacją – wykorzystywane na butelkach.  Koszty przygotowania są wysokie, ale stają się niezauważalne w przeliczeniu na sztukę, dzięki wysokiej powtarzalności drukowanych etykiet. Propozycja wysokonakładowa.

z nadrukiem wstępnym

Etykiety wstępnie zadrukowane metodą flexograficzną lub cyfrową. Naklejki przeznaczone do dalszego zadruku lub stemplowania we własnym zakresie. Naniesione dane to mogą być m.in. pełna apla w kolorze (tło) lub dane identyfikacyjne, kod kreskowy, logo, tekst ozdobny czy grafika wysokiej rozdzielczości.

Uzyskaj indywidualną ofertę

Oferujemy  etykiety samoprzylepne na roli papierowe lub foliowe, z klejem o różnej mocy: standardowym, mocnym, odlepnym, z dezaktywacją oraz parę rodzajów do głębokiego mrożenia (w zależności od temperatury aplikacji i przechowywania). Zarówno: wykończenie etykiet samoprzylepnych na rolkach: matowe lub półbłyszczące jak i nawój: gilza i ilość na rolce – są ściśle zależne od potrzeby Klienta. Etykiety na roli to najbardziej uniwersalna forma oznakowania towaru. Poczynając od opisów czy składów po kody kreskowe. Etykiety samoprzylepne wykorzystywane są w prawie każdej gałęzi gospodarki. W związku z tym najczęściej używane są w handlu, przy produkcji, na magazynach czy w transporcie. Naklejki na rolkach można zadrukować samodzielnie przy użyciu drukarki termotransferowej (niezbędny jest ribon) lub termicznej.

DOBÓR METODY DRUKU

Wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu

Opierając się o wieloletnie doświadczenie służymy radą zarówno w doborze odpowiedniego surowca jak i formy nadruku

Foliowe na roli – termotransferowe

Foliowe etykiety samoprzylepne na rolkach nadają się tylko pod nadruk termotransferowy i do ich zadruku niezbędne sa ribony – również dostępne w Naszej ofercie. Często wykorzystywane są na produkcji (kody kreskowe, tabliczki znamionowe), magazynach, transporcie (oznaczenia towarów odporne na warunki atmosferyczne). Produkcja foliowych naklejek oparta jest na surowcach wysokiej jakości znanych i sprawdzonych producentów: UPM Raflatac i Avery Dennison, m.in. folie: PE, PP, PET i krusząca (zabezpieczająca).

Cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i temperatury, w przeciwieństwie do etykiet papierowych. Oferujemy Państwu etykiety foliowe: matowe i błyszczące. Ważnym elementem przy wyborze surowca jest rodzaj kleju: standard, mocny, odlepny, usuwalny, do głębokiego mrożenia, zabezpieczający typu VOID. Etykiety foliowe w przeciwieństwie do papierowych mają też szerszą ofertę kolorów tj.: biały, przezroczysty, srebrny i złoty.

etykiety na roli

Nasz Dział Obsługi Klienta służy radą i pomocą w skompletowaniu zamówienia. Zlecenia przyjmujemy droga mailowa lub telefoniczną.

Oferujemy również NOWOŚĆ! Etykiety bezpokładowe (bez silikonu) Linerless.

W ETYKAT wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną! Sprawdź ofertę etykiet na rolce

Etykiety samoprzylepne na rolce, jakie wszystkim zainteresowanym oferuje nasza firma ETYKAT to obecnie produkt znajdujący zastosowanie praktycznie w każdej branży. Na firmy kosmetyczne, farmaceutyczna oraz spożywcze nakładany jest obowiązek etykietowania produktów. Z nami z łatwością go spełnisz! ETYKAT z miasta Warszawa dokłada wszelkich starań, aby etykiety na roli wyróżniały się wysoką jakość dosłownie w każdym calu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pomagamy każdemu zainteresowanemu w wyborze odpowiedniego materiału na etykiety, jak i samą formą nadruku. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi zyskaliśmy już spore grono zadowolonych Klientów, do których już teraz możesz dołączyć również i Ty! Chcemy, abyś był obecny na każdym etapie tworzenia etykiet. Dlatego właśnie nasza realizacja opiera się na współpracy. Wierzymy, że wraz z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań Klienta tworzymy etykiety na rolkach przechodzące najśmielsze oczekiwania!

Wybierz wytrzymałe etykiety na rolkach i usprawnij proces oklejania produktów

Wiedząc, jak różne bywają wymagania oraz potrzeby, każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Znajduje to swoje zastosowanie również przy ustalaniu ceny za usługę. Przedstaw nam swój projekt, a my określimy czas realizacji oraz koszt. Jako jeden z nielicznych producentów etykiet na rolce obecny na rynku wiele lat gwarantujemy konkurencyjne ceny w mieście Warszawa! Musimy zaznaczyć, że do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie jedne z najlepszych maszyn, co daje pewność zarówno nam, jak i Tobie, że etykiety na rolce będą dopracowane pod każdym względem. Decydując się na współpracę z ETYKAT, wiesz, że inwestujesz w produkt doskonale spełniający swoje przeznaczenie. Dlaczego warto wybrać etykiety samoprzylepne na roli? Najlepszą odpowiedzią jest ich największa zaleta! Ze względu na łatwość obsługi zdecydowanie usprawniają cały proces naklejania. Po umieszczeniu ich w odpowiednim aplikatorze praca zajmie zaledwie kilka minut.

Etykiety samoprzylepne na rolce dopasowane do Twoich potrzeb? To możliwe! Przekonaj się

Chcąc jak najlepiej sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów, postanowiliśmy stworzyć ofertę, w której znajdują się etykiety samoprzylepne na rolce w trzech rodzajach. Do wyboru masz te z nadrukiem cyfrowym i flexograficznym (całkowitym lub wstępnym). Nie wiesz, jaki wybrać? Bez obaw! Od tego masz właśnie naszych doświadczonych fachowców. Analizując Twoje potrzeby oraz wykorzystanie etykiet wskażemy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie jak najlepsze. Musimy także zaznaczyć, że poza rodzajem nadruku do wyboru masz również materiał, na jakim zostaną nadrukowane etykiety na rolkach. Oferujemy zarówno papier, jak i folię. Co więcej, poza materiałem to Ty decydujesz o tym, jaki klej zastosować. Posiadamy również te przeznaczony do produktów mrożonych! Decydując o tak wielu aspektach, zyskujesz pewność, że zamówione etykiety samoprzylepne na roli to produkt w pełni odzwierciedlający Twoje wymagania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi do przygotowania Twojego projektu!