Etykiety samoprzylepne – na rolce

Etykiety samoprzylepne na rolce dopasowane do indywidualnych potrzeb? Chcąc jak najlepiej sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów, postanowiliśmy stworzyć ofertę, w której znajdują się etykiety samoprzylepne na rolce w trzech rodzajach. W związku z tym do wyboru są te z nadrukiem cyfrowym i fleksograficznym (całkowitym lub wstępnym). Jeśli nie wiesz, jaki wybrać, bez obaw! Od tego są nasi doświadczeni fachowcy. Analizując potrzeby oraz wykorzystanie etykiet wskażemy, które rozwiązanie będzie najlepsze. Musimy także zaznaczyć, że poza rodzajem nadruku do wyboru jest również materiał, na jakim zostaną nadrukowane etykiety na rolkach. Oferujemy zarówno papier, jak i folię. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi do przygotowania projektu!

 

Etykiety samoprzylepne na rolce dla każdej branży

Etykiety samoprzylepne to z pewnością obecnie produkt znajdujący zastosowanie praktycznie w każdej branży.

Dokładamy wszelkich starań, aby etykiety na roli wyróżniały się wysoką jakością, bazując na wieloletnim doświadczeniu, pomagamy każdemu zainteresowanemu w wyborze odpowiedniego materiału na etykiety, jak i formy nadruku. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi zyskaliśmy bowiem spore grono zadowolonych Klientów. Nasza realizacja opiera się na współpracy. Wierzymy, że wraz z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań Klienta tworzymy etykiety na rolkach przechodzące najśmielsze oczekiwania! 

Etykiety samoprzylepne na rolce

 

Dlaczego etykiety samoprzylepne na rolkach?

Najlepszą odpowiedzią jest ich największa zaleta! Ze względu na łatwość obsługi zdecydowanie usprawniają cały proces naklejania

Po umieszczeniu etykiet w aplikatorze proces oklejania jest energooszczędny. Przedstaw nam swój projekt, a my określimy czas realizacji oraz koszt. Musimy zaznaczyć, że do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie jedne z najlepszych maszyn. Gdyż to daje pewność, że etykiety na rolce będą dopracowane pod każdym względem. Decydując się na współpracę, inwestujesz w produkt doskonale spełniający swoje przeznaczenie. 

Etykiety samoprzylepne na rolce

Uniwersalność etykiet na rolkach

Etykiety na rolce doskonałe sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, zwłaszcza związanego z handlem, importem i eksportem.

W ETYKAT tworzymy etykiety na miarę potrzeb każdego Klienta, niezależnie od tego, jaką branżę reprezentuje. Dlatego właśnie wszechstronność, jaką kryją etykiety na rolkach, sprawiła, że popyt na naklejki wzrasta. Oprócz standardowej usługi wykonania wysokiej jakości druku, jesteśmy w stanie uszlachetnić etykiety, nadając im więcej blasku czy odporności na wilgoć.

 

Rodzaje etykiet samoprzylepnych na rolce

Oferujemy  etykiety samoprzylepne na rolce papierowe lub foliowe, z klejem o różnej mocy: standardowym, mocnym, odlepnym, z dezaktywacją oraz parę rodzajów do głębokiego mrożenia (w zależności od temperatury aplikacji i przechowywania). Zarówno: wykończenie etykiet samoprzylepnych na rolkach: matowe lub półbłyszczące jak i nawój: gilza i ilość na rolce – są ściśle zależne od potrzeby Klienta. Etykiety na roli to zapewne najbardziej uniwersalna forma oznakowania towaru. Poczynając od opisów czy składów po kody kreskowe. Etykiety samoprzylepne wykorzystywane są bowiem w prawie każdej gałęzi gospodarki. W związku z tym najczęściej używane są w handlu, przy produkcji, na magazynach czy w transporcie. Naklejki na rolkach można zadrukować samodzielnie przy użyciu drukarki termotransferowej (niezbędny jest ribon) lub termicznej.

Etykiety samoprzylepne na rolkach do zadań specjalnych? Oczywiście!

Etykiety stosowane w poszczególnych branżach różnią się od siebie właściwościami lub pełnią odmienne funkcje; dlaczego określiliśmy etykiety na rolce tymi do zadań specjalnych? Odpowiedź kryje się w produktach, na które te są naklejane. Niektóre butelki, puszki czy narzędzia mają kontakt z wilgocią, smarami, olejami. Od etykiet oczekuje się więc wytrzymałości i braku wchodzenia w interakcje z cieczami czy czynnikami chemicznymi. W ETYKAT produkujemy naklejki, które wyposażone są w warstwy ochronne, mające na celu ochronę przed wcześniej wymienionymi, szkodliwymi czynnikami. Wytrzymałość etykiety na rolce zależna jest między innymi od sposobu jej produkcji. Dlatego do wytwarzania naszych etykiet samoprzylepnych korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu drukującego. Proces produkcji jest nadzorowany przez naszych ekspertów, a to daje pewność, że wszystkie etykiety to połączenie wytrzymałości i wysokiej jakości druku.

Etykiety samoprzylepne na rolce

Główne zalety etykiet na rolkach

Etykiety na rolce są łatwe w aplikowaniu, ponieważ na jednej rolce o średnicy zaledwie kilkunastu centymetrów może mieścić się kilka tysięcy etykiet. Naklejanie etykiety przebiega płynnie, przy użyciu aplikatora, co oczywiście przyspiesza łatwą i szybką organizację pracy. Wybierając etykiety na rolkach od firmy ETYKAT możesz liczyć na kompleksowe doradztwo i projekt  dostosowany do własnych wymagań. W naszych projektach staramy się uwzględniać przede wszystkim wizję Klienta, a także definicję marki, którą będą budować produkty obklejone naszymi etykietami.

 Zobacz, jak powstają nasze etykiety samoprzylepne na rolce

Jesteśmy bardzo doświadczonym producentem różnych rodzajów etykiet. Doskonale wiemy, że jeden projekt nigdy nie będzie równy drugiemu. To dlatego przedstawiana tutaj oferta na etykiety samoprzylepne na rolce, oprócz tych szablonowych rozwiązań, zawiera także indywidualne opcje. Każdorazowo współpracę z potencjalnym partnerem biznesowym rozpoczynamy od serii pytań w ramach krótkich wywiadów środowiskowych. Zaledwie kilka minut rozmowy pozwala nam dość sprawnie odpowiedzieć na kluczowe pytania. Staramy się dopasowywać etykiety samoprzylepne na rolce do konkretnych potrzeb. Ich błyskawiczne rozpoznanie jest więc dla nas priorytetem. Dzięki temu unikamy dostarczenia Klientowi zupełnie nietrafionych rozwiązań oraz zwiększamy grupę partnerów biznesowych zadowolonych z współpracy. Etykiety często stanowią o sukcesie wielu proponowanych przez Ciebie produktów. Jako lider branży nie pozwolimy, żeby naklejka naszego projektu oraz produkcji zwyczajnie zniknęła w tłumie konkurencyjnych wyrobów.

Etykiety samoprzylepne na rolce i czynniki, jakie możesz personalizować

  • dokładne wymiary arkusza oraz ilość zawartych w nim etykiet

  • rodzaj papieru oraz wykończenia Twojej indywidualnej naklejki

  • sposób i rodzaj nadruku na etykiecie samoprzylepnej na rolce

  • projekt wizualny etykiety produktowej

  • sposoby nawijania etykiet

Produkujemy etykiety samoprzylepne na rolce w zgodzie z najwyższymi standardami

Posiadając niezbędne informacje będziemy w stanie przejść do kolejnego kroku, czyli do produkcji indywidualnej etykiety samoprzylepnej na rolce. Tutaj wykorzystujemy jedynie najwyższej klasy materiały, dbając tym samym o zachowywanie pierwszorzędnych standardów branży. Całość jest oparta o nasze wieloletnie doświadczenie, dlatego potrafimy działać błyskawicznie i efektywnie. W firmie Etykat nie ma mowy o przedłużonym czasie oczekiwania na realizację zlecenia. Nie ma też mowy o niedopatrzeniach powodujących uruchomienie procedury reklamacyjnej. Już od momentu pierwszego kontaktu do finalnego wydania produktu wykazujemy się maksymalną rzetelnością oraz skrupulatnością weryfikowania każdego detalu. Z tego powodu nasze etykiety samoprzylepne na rolce zdobywają zaufanie setek dotychczas obsłużonych partnerów biznesowych!

etykiety samoprzylepne na rolce

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Czy firma Etykat pomaga dobierać odpowiednie materiały do produkcji etykiet?

Tak. Nie musisz obawiać się o to, że na tym etapie współpracy z nami zostaniesz na lodzie. Jako niekwestionowany lider branży dbamy o to, aby każdy nasz Klient był maksymalnie zadowolony. Właśnie dlatego nie tylko dopasowujemy etykiety samoprzylepne na rolce do konkretnych branż i zadań, ale również służymy kompleksowym wsparciem w zakresie doboru najlepszych materiałów.

#2 Czym różnią się sposoby nawijania etykiet samoprzylepnych na rolce?

Wyróżniamy dwie metody nawijania takich etykiet: zewnętrzną oraz wewnętrzną. W każdym z tych przypadków można dodatkowo zadecydować o sposobie umieszczenia naklejki na taśmie. Etykat w swoich zleceniach proponuje obracanie etykiet względem osi pionowej i poziomej.

#3 Czy wizualny projekt etykiety samoprzylepnej przechodzi przez akceptację Klienta?

Tak. Bazując na naszym doświadczeniu i wykorzystywanych narzędziach, dostarczamy Klientom projekty na etykiety samoprzylepne na rolce, jakie uwzględniają wizję zleceniodawcy, komunikację marki oraz wszystkie najważniejsze czynniki, które powinny znaleźć się w tego typu naklejkach. Po skończonym etapie projektu każdorazowo przedstawiamy go Klientowi i dopiero jego akceptacja uruchamia procedurę produkcji kompletu zamówienia.