Etykiety na arkuszach A4

Papierowe etykiety samoprzylepne na A4 do samodzielnego nadruku. Naklejki wykonane są z niepowlekanego papieru bezdrzewnego o gramaturze 65 g/m² ISO 536 i grubości 82 μm ISO 534. Etykiety standardowe są białe, matowe, sztancowane do rozmiarów z wykrojnika, maszyną wielonakładową. Zastosowany na nich klej to wodorozcieńczalny bezbarwny akryl, który z pewnością zapewnia prawidłowe przyleganie do gładkich i zakrzywionych powierzchni. Równie ważnym aspektem jest wysoki kontrast papieru o bieli 163 % ISO 11475, który umożliwia bezproblemowy odczyt nadruków nawet po długim okresie czasu. Naklejki dostępne w opakowaniach po 100 i 500 arkuszy A4. 

Etykiety posiadają margines – bezpieczne obrzeże, które przede wszystkim zapobiega wypływaniu kleju podczas drukowania do urządzeń oraz ułatwia odklejanie etykiet z arkusza. Naklejki przystosowane są do wszystkich modeli drukarek biurowych (atramentowych, laserowych) i przemysłowych. Baza wykrojników jest stale zwiększana, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby rynku. Etykiety produkujemy we własnym zakładzie w Polsce .

Rozmiary etykiet z bezpiecznym obrzeżem

Rozmiary etykiet EKO (bez obrzeża)

Pod zamówienie wykonujemy naklejki o dowolnym rozmiarze, kształcie jak również w kolorze.

Etykiety na arkuszach A4 foliowe

Etykiety samoprzylepne foliowe nadają się tylko pod nadruk laserowy i występują z klejem standardowym. Zwykle można kupić tylko białe i przezroczyste folie samoprzylepne A4, podczas gdy nasza oferta zawiera folię: białą matową i błyszczącą, przezroczystą matową i błyszczącą oraz srebrną matową. Wszystkie wykonane z bez wątpienia wysokiej jakości materiałów: UPM, Raflatac i Avery Dennison.

Wszelkie zamówienia na etykiety foliowe samoprzylepne A4 są realizowane indywidualnie, co niewątpliwie daje możliwość zaspokojenia potrzeb nawet bardzo wymagających klientów. Nalepki foliowe możemy również wykonać w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Dokładamy wszelkich starań, aby Nasze produkty były wysokiej jakości i spełniały wszelkie wymagania klientów. Warto zauważyć, że w produkcji używamy jedynie materiałów znanych i sprawdzonych producentów t.j.: UPM Raflatac, Avery Dennison i JAC.

Wszystkie Produkty mogą Państwo zamówić drogą mailową lub telefoniczną. Zamówienia można odebrać osobiście w Naszym biurze zlokalizowanym w Markach blisko Warszawy.

Szczegółów udzieli Państwu Nasz Dział Obsługi Klienta.