Etykiety samoprzylepne A4 papierowe białe lub kolorowe matowe 70 g/m² arkusze A4 QCT ETYKAT

Zastosowanie etykiet papierowych QCT na arkuszach A4

Etykiety samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone do druku w drukarkach laserowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami i markerami. Etykiety znajdują zastosowanie w druku etykiet biurowych, logistycznych, adresowych, szkolnych oraz wielu innych branżach. Nalepki tego typu świetnie sprawdzają się jako: oznaczenia towarów, opakowań, materiałów biurowych takich jak: segregatorów, notatników czy teczek.

Nieodłącznym elementem praktycznie każdego wyrobu wprowadzanego przez producentów na rynek są samoprzylepne naklejki. Prawidłowo oznakowany towar jest podstawą istnienia firmy na rynku, ponieważ prawo stawia wymóg prawidłowej identyfikacji towarów. Etykieta samoprzylepna tego typu używana jest w szeroko pojętym handlu, najczęściej jako kod kreskowy, nalepka promocyjna czy ostrzegawcza.

Etykiety na arkuszach A4 do drukarek laserowych, atramentowych oraz kserokopiarek

Papierowe etykiety samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone są do druku w drukarkach laserowych, atramentowych oraz kserokopiarkach – zarówno biurowych jak i przemysłowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami, ołówkami czy markerami.

Dlatego, jeśli poszukujecie Państwo najlepszych gatunkowo nalepek na produkty, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Jesteśmy producentem etykiet o wieloletnim doświadczeniu, ponadto współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami materiałów niezbędnych do ich produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi cechami wszystkich naklejek, jakie są dostępne w naszym asortymencie. Baza wykrojników jest stale zwiększana, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby rynku.

 

 

Etykiety samoprzylepne A4 od ETYKAT są w pełni dopasowane do Twoich potrzeb! Sprawdź już teraz

W obecnych czasach stosowanie etykiet samoprzylepnych stało się nieodzownym elementem niemal w każdej branży. Nasza firma ETYKAT przygotowała dla wszystkich zainteresowanych atrakcyjną ofertę! Zamówisz u nas zarówno naklejki w niewielkich rozmiarach, jak i etykiety samoprzylepne większych rozmiarów na formacie A4! Powierzchnia naklejki pozwoli Ci na umieszczenie na niej wszystkich niezbędnych informacji, jakie chcesz przekazać, a dodatkowo zyskasz pewność, że dla każdego będą doskonale widoczne. Naklejki A4 do drukarki laserowej z pewnością doskonale się sprawdzą w branży logistycznej do oklejania palet i przesyłek. To jednak nie ich jedyne zastosowanie. Wysokiej jakości etykiety A4 wykorzystasz również w wielu innych branżach. Nasze etykiety ETYKAT wyróżnia wysoka jakość wykonania, ale także spełnienie najwyższych norm. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że są Ci niezbędne!

TECHNOLOGIA QCT QUATTRO CLEAN TECHNOLOGY

Etykiety posiadają margines dookoła całego arkusza, który zapobiega wypływaniu kleju do urządzeń podczas drukowania.  Bezpieczne obrzeże chroni przed uszkodzeniami oraz ułatwia odklejanie etykiet z arkusza.

ETYKIETY W PUDEŁKACH PO 100 ARKUSZY A4 LUB W OPAKOWANIACH ZBIORCZYCH PO 500 ARKUSZY A4

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie? Naklejki A4 do drukarki są tego dowodem

Białe naklejki A4 do drukarki laserowej, jakie Ci oferujemy, znajdują swoje zastosowanie praktycznie w każdej branży. Sprawdzą się nie tylko tak, jak wspominaliśmy na paczkach, ale również podczas prac porządkowych w magazynach, gdzie naklejone na pudła mogą informować o zawartości. Doskonale sprawdzą się także przy pracach w archiwum, gdzie segregowane są dokumenty. Tak wszechstronne zastosowanie było dla nas bodźcem do dołożenia najwyższych starań, aby oferowane etykiety samoprzylepne A4 do drukarki wyróżniała wysoka jakość. Szczególnie widoczne jest to w materiale, jaki zastosowaliśmy do produkcji. Biały papier o optymalnej gramaturze i grubości nie wykazuje żadnych problemów podczas drukowania. Co więcej, nasze arkusze samoprzylepne A4 posiadają specjalny margines, co który zapobiega dostawaniu się kleju do drukarki. Jak widzisz, nasza firma ETYKAT ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół! A skoro już o kleju mowa, jego trwałość daje Ci pewność, że etykieta nie odklei się nawet pod wpływem niekorzystnych czynników!

 

Profesjonalne arkusze samoprzylepne A4 – sam wybierz ich przeznaczenie, rozmiar i kolor!

Doskonale wiemy, że każdy Klient chcący skorzystać z usług naszej firmy posiada inne wymagania. Dlatego właśnie stale rozszerzamy naszą ofertę o etykiety samoprzylepne A4 do drukarki w innych nowych rozmiarach – od mających wielkość całej strony, do naprawdę małych naklejanych np. na koperty, opakowania czy produkty. Co więcej, każdy może wybrać kolor papieru! Na przykład w przypadku etykiet ostrzegawczych zdecydowanie lepiej sprawdzi się barwa czerwona, pomarańczowa czy żółta rzucająca się w oczy! Etykiety samoprzylepne A4, jakie nasza firma ETYKAT z miasta Warszawa przygotowuje dla zainteresowanych Klientów, wyróżnia pełne dopasowanie do wymagań, dosłownie pod każdym względem! Naklejki A4 do drukarki znajdziesz pakowane zarówno po 100, jak i 500 arkuszy. A co z ceną? Uzależniona jest ona m.in. od wysokości nakładu. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta idealnie wpasowywała się w Twoje możliwości budżetowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi fachowcami, przedstaw swoje potrzeby, a my stworzymy jak najbardziej zadowalająca ofertę!

 

Etykiety samoprzylepne A4

Specyfikacja materiałowa

Etykiety samoprzylepne na arkuszach A4

Materiał wierzchni to papier biały, matowy o bardzo dobrej chłonności i właściwości wiązania tonera. Arkusze sztancowane do rozmiarów z wykrojnika maszyną wielonakładową. Zastosowany na nich klej akrylowy zapewnia prawidłowe przyleganie do gładkich i zakrzywionych powierzchni. Naklejki przystosowane są do wszystkich modeli drukarek i kserokopiarek (atramentowych, laserowych) biurowych i przemysłowych.

   • gramatura papieru: 70 g/m²
   • grubość papieru: 87 μm
   • minimalna temperatura etykietowania: 0°C
   • temperatura pracy: od -20 °C do 80 °C
   • klej: akryl
   • kraj produkcji: Polska
 

Etykiety samoprzylepne A4 – dla lubiących porządek

Etykiety samoprzylepne mają wiele właściwości. W zależności od branży, w jakiej są stosowane, wyróżnia się ich funkcję informacyjną, estetyczną czy opisową. Etykiety A4 produkowane przez ETYKAT mają matową powłokę, która umożliwia pisanie po nich długopisem czy markerami – docenili to zwłaszcza właściciele biur, przedsiębiorstw logistycznych czy dyrektorzy szkół. To dzięki tym naklejkom z łatwością odnajdziesz stosowne dokumenty w szeregu segregatorów, stosie notatników czy teczek wypchanych papierami. Etykiety samoprzylepne A4 sprawdzą się też do oznaczenia towarów i opakowań. Polecamy je również osobom prywatnym, które wraz z początkiem lata rozpoczynają trwającą aż do jesieni domową produkcję przetworów. Nasze papierowe etykiety A4 przeznaczone są także do druku laserowego, atramentowego czy w kserokopiarkach – ich uniwersalność docenili przedstawiciele wielu branż. Ty również możesz przekonać się o jakości naszych etykiet samoprzylepnych. Chętnie przedstawimy Ci cały wachlarz rodzajów etykiet, od dziś będących w zasięgu zaledwie kilku kliknięć.

Poznaj etykiety A4 dostępne w naszej ofercie

Każdy Klient może dowolnie dostosować rodzaj etykiety wedle swoich własnych preferencji. Kategoria etykiet A4 dzieli się kolejno na:

 • etykiety QCT (ang. Quattro Clean Technology) wyróżniają się marginesem dookoła całego arkusza, który zapobiega sytuacjom wypływania kleju do urządzeń podczas procesu drukowania; bezpieczne obrzeże zapobiega uszkodzeniu etykiety A4 podczas odklejania z arkusza;

 • etykiety EKO są to etykiety bez marginesu dookoła arkusza

 • etykiety foliowe charakteryzujące się wysoką trwałością druku, mają właściwości zabezpieczające; dzięki wysokiej odporności na czynniki chemiczne, są często stosowane w wymagających branżach, np. w farmacji.

To Ty decydujesz, jakie etykiety samoprzylepne A4 będą dla Ciebie najlepsze. ETYKAT służy pomocą również tym niezdecydowanym! Opowiedz nam o swoich preferencjach i produkcie, na którym mają znajdować się etykiety – nasi eksperci wybiorą najlepszy zestaw, dopasowany do podanych przez Ciebie informacji.

Branża logistyczna i biurowa szczególnie upodobała sobie etykiety A4!

To niezaprzeczalny fakt. Ilość produktów spożywczych stale rośnie, a każdy z nich musi być odpowiednio oznakowany. Tworzymy etykiety na butelki, słoiki i opakowania, które są w stanie wytrzymać różne warunki przechowywania, począwszy od suchego magazynu, do wilgotnych piwnic czy lodowatej chłodni. Jednak nie samą branżą spożywczą ETYKAT żyje! Produkujemy etykiety samoprzylepne A4 na teczki, dokumenty, palety czy nawet rośliny szkółkarskie. To, co nas wyróżnia, to elastyczne podejście do każdego tematu i brak monotematyczności. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowości, przykładając się do każdego zlecenia w stu procentach. Wykwalifikowani pracownicy pełnią pieczę nad procesami produkcji, kontrolując bogaty w nowoczesne maszyny park przemysłowy firmy. Zawsze rozpoczynamy współpracę od rozmów, dzięki którym możemy lepiej poznać Klienta i jego wymagania. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy etykiety samoprzylepne A4 na miarę Twoich potrzeb.

Etykiety samoprzylepne A4 210 x 297 mm (1x1) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 210 x 148 mm (1x2) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 105 x 148 mm (2x2) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 70 x 148 mm (3x2) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 105 x 99 mm (3x3) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 65 x 135 mm (3x3) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 105 x 74 mm (2x4) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 99,1 x 67,7 mm (2x4) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 90 x 70 mm (2x4) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 105 x 57 mm (2x5) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 105 x 48 mm (2x6) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 70 x 70 mm (3x4) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 105 x 42,29 mm (2x7) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 80 x 40 mm (2x8) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 90 x 30 mm (2x9) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 70 x 42,3 mm (3x7) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 70 x 41 mm (3x7) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 65 x 40 mm (3x7) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 63 x 38 mm (3x7) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 70 x 37 mm (3x8) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 70 x 32 mm (3x9) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 52,5 x 41 mm (4x7) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 45 x 30 mm (4x9) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 52 x 29 mm (4x10) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 48 x 25 mm (4x10) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 38,1 x 21,2 mm (5x13) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 45x15 mm (4x18) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 26,25x24,75 mm (8x12) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 30x19,7 mm (7x15) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 24x7 mm (7x30) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 44 x 24 mm (4x10) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 fi 40 mm (5x8) QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe

Etykiety samoprzylepne A4 90 x 50 i 35 x 15 mm QCT


Etykiety w pudełkach po 100 arkuszy A4 lub w opakowaniach zbiorczych po 500 arkuszy A4. Standard: etykiety białe matowe. Dostępne również w kolorach:

Etykiety kolorowe