ETYKIETY NA ARKUSZACH A4 KOLOROWE QCT

Etykiety kolorowe papierowe samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone są do druku w drukarkach laserowych, atramentowych oraz kserokopiarkach – zarówno biurowych jak i przemysłowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami, ołówkami czy markerami. Dlatego, jeśli poszukujecie Państwo najlepszych gatunkowo nalepek na produkty, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Jesteśmy producentem etykiet o wieloletnim doświadczeniu, ponadto współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami materiałów niezbędnych do ich produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi cechami wszystkich naklejek, jakie są dostępne w naszym asortymencie. Baza wykrojników jest stale zwiększana, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby rynku.

Etykiety kolorowe wysokiej jakości

Naklejki A4 do drukarki laserowej z pewnością doskonale się sprawdzą w branży logistycznej do oklejania palet i przesyłek. To jednak nie ich jedyne zastosowanie. Wykorzystasz również w wielu innych branżach. Nasze etykiety ETYKAT wyróżnia wysoka jakość wykonania, ale także spełnienie najwyższych norm. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że są Ci niezbędne!

etykiety kolorowe

Etykiety kolorowe na arkuszach A4 do drukarek laserowych, atramentowych oraz kserokopiarek

W obecnych czasach stosowanie etykiet samoprzylepnych stało się nieodzownym elementem niemal w każdej branży. Nasza firma ETYKAT przygotowała dla wszystkich zainteresowanych atrakcyjną ofertę! Zamówisz u nas zarówno naklejki w niewielkich rozmiarach, jak i etykiety samoprzylepne większych rozmiarów na formacie A4! Powierzchnia naklejki pozwoli Ci na umieszczenie na niej wszystkich niezbędnych informacji, jakie chcesz przekazać, a dodatkowo zyskasz pewność, że dla każdego będą doskonale widoczne. Papierowe etykiety samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone są do druku w drukarkach laserowych, atramentowych oraz kserokopiarkach – zarówno biurowych jak i przemysłowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami, ołówkami czy markerami.

Specyfikacja materiałowa

Materiał wierzchni to papier biały, matowy o bardzo dobrej chłonności i właściwości wiązania tonera. Arkusze sztancowane do rozmiarów z wykrojnika maszyną wielonakładową. Zastosowany na nich klej akrylowy zapewnia prawidłowe przyleganie do gładkich i zakrzywionych powierzchni.

  • gramatura papieru: 70 g/m²
  • grubość papieru: 87 μm
  • minimalna temperatura etykietowania: 0°C
  • temperatura pracy: od -20 °C do 80 °C
  • klej: akryl
  • kraj produkcji: Polska
etykiety kolorowe

 

Etykiet kolorowe QCT na arkuszach A4 – zastosowanie

Etykiety samoprzylepne na arkuszach A4 przeznaczone do druku w drukarkach laserowych. Powierzchnia etykiet jest matowa i można pisać po nich długopisami i markerami. Etykiety znajdują zastosowanie w druku etykiet biurowych, logistycznych, adresowych, szkolnych oraz wielu innych branżach. Nalepki tego typu świetnie sprawdzają się jako: oznaczenia towarów, opakowań, materiałów biurowych takich jak: segregatorów, notatników czy teczek. Nieodłącznym elementem praktycznie każdego wyrobu wprowadzanego przez producentów na rynek są samoprzylepne naklejki. Prawidłowo oznakowany towar jest podstawą istnienia firmy na rynku, ponieważ prawo stawia wymóg prawidłowej identyfikacji towarów. Etykieta samoprzylepna tego typu używana jest w szeroko pojętym handlu, najczęściej jako kod kreskowy, nalepka promocyjna czy ostrzegawcza.

TECHNOLOGIA QCT QUATTRO CLEAN TECHNOLOGY

Etykiety posiadają margines dookoła całego arkusza, który zapobiega wypływaniu kleju do urządzeń podczas drukowania.

Bezpieczne obrzeże chroni przed uszkodzeniami oraz ułatwia odklejanie etykiet z arkusza.

etykiety kolorowe