Etykiety produktowe – na produkty i opakowania

Zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej na sprzedawanych towarach muszą być umieszczone wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ich identyfikację. Najprostszym sposobem oznaczania produktów jest oznakowanie ich za pomocą etykiet. Produkujemy samoprzylepne etykiety produktowe na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, a na nich umieszczamy dane dotyczące: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych.

 

Idealnie oznakowany produkt

Wykonujemy naklejki zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych i fluorescencyjnych. Nasza oferta obejmuje projektowanie etykiet dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Etykiety mogą być perfekcyjną ozdobą produktu lub stanowić jedynie wartość identyfikacyjną. Proponujemy etykiety na arkuszach do naklejania ręcznego lub na rolkach do oklejania maszynowego.

Etykiety na rolkach

Naklejki na rolkach z nadrukiem to najbardziej uniwersalna forma znakowania. Etykiety występują w wersji papierowej lub foliowej, z klejem o różnej mocy: standardowym, mocnym, i odlepnym. Nadruk wykonujemy metodą termiczną, termo-transferową, cyfrową lub fleksograficzną. Nalepki rolowe można naklejać przy użyciu aplikatora, co z pewnością skraca czas pracy przy dużej ilości dokumentów.

Etykiety na arkuszach

Etykiety na dowolnym materiale sztancujemy lub wycinamy ploterami tnącymi. Możemy wyprodukować  naklejki w najbardziej nietypowym kształcie. Dla łatwiejszego odklejania użytków oddajemy naklejki z odciągniętym ażurem (czyli niepotrzebnym spadem). Naklejki mogą mieć także nacięty podkład (silikon).