zastosowanie

Etykiety na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, z danymi dotyczącymi: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych.
RODZAJE etykiet produktowych

wizerunkowe

Etykiety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Mamy do zaoferowania wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu końcowego. Etykiety tworzące wizerunek marki i produktu. Uszlachetnienia: lakier UV, lakier wybiórczy UV, biały poddruk, nadruk teksturalny, nadruk dwustronny, złocenie: cold i hot stamping, laminowanie płynne i stałe. Naklejki zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych, fluorescencyjnych, złoconych, hologramowych.

informacyjne

Etykiety na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, umieszczamy na nich dane dotyczące: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych. Proponujemy szeroką gamę etykiet do znakowania powierzchni jak: znaki, naklejki na regały półkowe, paletowe, rzędowe, przepływowe itp. Jak również etykiety, które wykorzystuje się w branży magazynowej na bezpośrednie produkty: palety, kartony, opakowania.

handlowe

Etykiety informacyjne, zawierające dane identyfikacyjne produktów przeznaczonych do sprzedaży, najczęściej zawierających opis i kod kreskowy. Etykiety logistyczne, paletowe, sklepowe, spożywcze, produktowe. Generowanie kodów kreskowych typu: EAN-13, EAN-8, Code128, Code39, Code93, GS1, UPC, QR Code, DataMatrix, w tym wydruki z baz danych zmiennych, sekwencyjnych kodów i numeracji. Proponujemy etykiety na arkuszach do naklejania ręcznego lub na rolkach do oklejania maszynowego.

Uzyskaj indywidualną ofertę
DOBÓR METODY DRUKU

Wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu

Opierając się o wieloletnie doświadczenie służymy radą zarówno w doborze odpowiedniego surowca jak i formy nadruku