zastosowanie

Etykiety na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, z danymi dotyczącymi: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych.
RODZAJE etykiet produktowych

wizerunkowe

Etykiety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Mamy do zaoferowania wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu końcowego. Etykiety tworzące wizerunek marki i produktu. Uszlachetnienia: lakier UV, lakier wybiórczy UV, biały poddruk, nadruk teksturalny, nadruk dwustronny, złocenie: cold i hot stamping, laminowanie płynne i stałe. Naklejki zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych, fluorescencyjnych, złoconych, hologramowych.

informacyjne

Etykiety na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, umieszczamy na nich dane dotyczące: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych. Proponujemy szeroką gamę etykiet do znakowania powierzchni jak: znaki, naklejki na regały półkowe, paletowe, rzędowe, przepływowe itp. Jak również etykiety, które wykorzystuje się w branży magazynowej na bezpośrednie produkty: palety, kartony, opakowania.

handlowe

Etykiety informacyjne, zawierające dane identyfikacyjne produktów przeznaczonych do sprzedaży, najczęściej zawierających opis i kod kreskowy. Etykiety logistyczne, paletowe, sklepowe, spożywcze, produktowe. Generowanie kodów kreskowych typu: EAN-13, EAN-8, Code128, Code39, Code93, GS1, UPC, QR Code, DataMatrix, w tym wydruki z baz danych zmiennych, sekwencyjnych kodów i numeracji. Proponujemy etykiety na arkuszach do naklejania ręcznego lub na rolkach do oklejania maszynowego.

Uzyskaj indywidualną ofertę
DOBÓR METODY DRUKU

Wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu

Opierając się o wieloletnie doświadczenie służymy radą zarówno w doborze odpowiedniego surowca jak i formy nadruku

 

Profesjonalne etykiety na produkty powierz ekspertom! ETYKAT zaprasza

Czy wiesz, że część produktów wprowadzanych na rynek musi być właściwie oznakowana? Z pomocą tutaj przychodzi nasza firma ETYKAT oferująca wszystkim zainteresowanym Klientom etykiety na produkty! Nasze profesjonalne wykonanie pozwoli Ci właściwie spełnić obowiązek ze świadomością, że naklejki produktowe pomimo upływu czasu i działaniu wielu niekorzystnych czynników będą dalej doskonale się prezentować i przedstawiać najważniejsze informacje. Stawiamy nie tylko na uniwersalność produkowanych etykiet, ale także dopasowujemy ich rozmiar do wymagań Klientów. W zależności od potrzeb etykiety produktowe mogą zawierać zupełnie inne informacje np. o terminie ważności, składzie, wartościach odżywczych, producencie itp. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas realizacji Klient był obecny na każdym etapie, co pozwoli nam na profesjonalne spełnienie każdej potrzeby. Nasz finalny produkt wyróżnia się wysoką jakością, na którą masz wpływ!

Niezawodne naklejki produktowe pomimo upływu czasu! U nas to możliwe

Nasza drukarnia etykiet produktowych ETYKAT to rozwiązanie dla każdego, kto chce w szybki, jak najprostszy oraz profesjonalny sposób uporać się z etykietowaniem produktów. Do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najlepsze jakościowo materiały oraz ekologiczne tusze wyróżniające się trwałością. Etykiety na produkty są odporne na uszkodzenia powstające w kontakcie z innymi substancjami lub wynikające z transportowania opakowań. Z nami zyskujesz pewność, że treść nadrukowana na naklejkę nie ulegnie starciu! Nasze etykiety produktowe wykonywane są na dwóch najpopularniejszych rodzajach materiałów: papierze oraz folii. Te drugie doskonale sprawdzą się na produktach, gdzie wytrzymałość etykiety musi wynieść około kilku lat. Ich trwałość oraz odporność na różne niekorzystne czynniki w żaden sposób nie utrudnia przeczytania zawartych informacji. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy, uwzględnianie wymagań Klientów oraz używanie wysokiej jakości surowców i maszyn zdecydowanie przekłada się na jakość wykonania etykiet.

Drukarnia etykiet produktowych zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty! Sprawdź

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z naszą firmą ETYKAT? Odpowiedź jest prosta! Chcąc jak najlepiej spełniać potrzeby oraz oczekiwania Klientów stawiamy przede wszystkim na elastyczność! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje! Wystarczy, że przedstawisz nam swój projekt, a nasi wysoce wykwalifikowani fachowcy zajmą się resztą. Poza oferowanymi wielkościami wykonujemy naklejki produktowe w kształtach i rozmiarach najlepiej pasujących do Twoich wymagań. W ETYKAT słowo niemożliwe nie istnieje! Co więcej, każdy zainteresowany ma możliwość wykonania trzech typów naklejek na produkty. Mowa tutaj o wizerunkowej, informacyjnej oraz handlowej. Nasza szeroka oferta wynika z faktu, że etykiety produktowe często poza przekazaniem najważniejszych informacji pełnią funkcję kształtującą wizerunek marki. Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć wytrzymałość naklejki? Doskonale się składa! Nasza drukarnia etykiet produktowych ETYKAT wykonuje również lakierowanie, laminowanie, a nawet efekty wizualne takie jak złocenia! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy już teraz!