ETYKIETY PRODUKTOWE – NA PRODUKTY I OPAKOWANIA

Etykiety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Mamy do zaoferowania wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu końcowego. Etykiety produktowe tworzące wizerunek marki i produktu. Proponujemy uszlachetnienia takie jak: lakier UV, lakier wybiórczy UV, biały poddruk, nadruk teksturalny, nadruk dwustronny, złocenie, laminowanie płynne i stałe. Naklejki zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych, fluorescencyjnych, złoconych, hologramowych.

Etykiety na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, umieszczamy na nich dane dotyczące: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych.

Proponujemy szeroką gamę etykiet do znakowania powierzchni jak: znaki, naklejki na regały półkowe, paletowe, rzędowe, przepływowe itp. Jak również etykiety, które wykorzystuje się w branży magazynowej na bezpośrednie produkty: palety, kartony, opakowania, listy, dokumenty.

 

Etykiety informacyjne, zawierające dane identyfikacyjne produktów przeznaczonych do sprzedaży, najczęściej zawierających także opis i kod kreskowy. W tym etykiety także logistyczne, paletowe, sklepowe, spożywcze, produktowe. Generowanie kodów kreskowych typu: EAN-13, EAN-8, Code128, Code39, Code93, GS1, UPC, QR Code, DataMatrix, w tym wydruki z baz danych zmiennych, sekwencyjnych kodów i numeracji. Proponujemy etykiety na arkuszach do naklejania ręcznego bądź w w rolkach do oklejania maszynowego. Wiele możliwości technologicznych aczkolwiek uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu. Opierając się o wieloletnie doświadczenie służymy radą zarówno w doborze odpowiedniego surowca jak i formy nadruku.

Profesjonalne etykiety produktowe na produkty powierz ekspertom!

Czy wiesz, że część produktów wprowadzanych na rynek musi być właściwie oznakowana? Nasze profesjonalne wykonanie pozwoli Ci właściwie spełnić obowiązek ze świadomością, że naklejki produktowe pomimo upływu czasu i działaniu wielu niekorzystnych czynników będą dalej doskonale się prezentować i przedstawiać najważniejsze informacje. Stawiamy nie tylko na uniwersalność produkowanych etykiet, ale także dopasowujemy ich rozmiar do wymagań Klientów. W zależności od potrzeb etykiety produktowe mogą zawierać zupełnie inne informacje np. o terminie ważności, składzie, wartościach odżywczych, producencie itp. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas realizacji Klient był obecny na każdym etapie, co pozwoli nam na profesjonalne spełnienie każdej potrzeby. Nasz finalny produkt wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością, na którą masz wpływ!

Nasze etykiety produktowe wykonywane są na dwóch najpopularniejszych rodzajach materiałów: papierze oraz folii. Te drugie doskonale sprawdzą się na trudnych aplikacjach, ponieważ ich wytrzymałość może to nawet kilka lat. Przede wszystkim ich trwałość oraz odporność na różne niekorzystne czynniki w żaden sposób nie utrudnia przeczytania zawartych informacji. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy, uwzględnianie wymagań Klientów oraz używanie wysokiej jakości surowców i maszyn w rezultacie przekłada się na jakość wykonania etykiet.

Niezawodne etykiety produktowe pomimo upływu czasu! U nas to możliwe Nasza drukarnia etykiet produktowych ETYKAT to rozwiązanie dla każdego, kto chce w szybki, jak najprostszy oraz profesjonalny sposób uporać się z etykietowaniem produktów. Do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najlepsze jakościowo materiały oraz ekologiczne tusze wyróżniające się trwałością. Etykiety na produkty są odporne na uszkodzenia powstające w kontakcie z innymi substancjami lub wynikające z transportowania opakowań.

 

Rodzaje etykiet produktowych

Etykiety wizerunkowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Mamy do zaoferowania wiele możliwości technologicznych uzależnionych od wysokości nakładu i oczekiwanego efektu końcowego. Etykiety przede wszystkim tworzące wizerunek marki i produktu. Uszlachetnienia takie jak: lakier UV, lakier wybiórczy UV, biały poddruk, nadruk teksturalny, nadruk dwustronny, złocenie: cold i hot stamping, laminowanie płynne i stałe. Naklejki zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych, fluorescencyjnych, złoconych, hologramowych.

Etykiety informacyjne na produkty i opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczonych dla różnych sektorów gospodarki, umieszczamy na nich dane takie jak: producenta, importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, znaków, ikon, kodów kreskowych czy danych kontaktowych. Proponujemy bowiem szeroką gamę etykiet do znakowania powierzchni jak: znaki, naklejki na regały półkowe, paletowe, rzędowe, przepływowe itp. Jak również etykiety, które wykorzystuje się w branży magazynowej na bezpośrednie produkty: palety, kartony, opakowania.

Etykiety handlowe zawierające przede wszystkim dane identyfikacyjne produktów przeznaczonych do sprzedaży, najczęściej zawierających opis i kod kreskowy. Etykiety logistyczne, paletowe, sklepowe, spożywcze, produktowe. Naszą specjalizacją jest także generowanie kodów kreskowych: EAN-13, EAN-8, Code128, Code39, Code93, GS1, UPC, QR Code, DataMatrix. Do tego wydruki z baz danych zmiennych, sekwencyjnych kodów i numeracji. Proponujemy etykiety na arkuszach do naklejania ręcznego lub na rolkach do oklejania maszynowego.