Samoprzylepne plomby gwarancyjne

W ofercie posiadamy specjalistyczny druk naklejek samoprzylepnych stosowanych jako plomby gwarancyjne. Do czego służą takie naklejki? Pełnią funkcję informacyjną czy dany produkt, opakowanie, sprzęt, towar nie były otwierane. Plomba ta zabezpiecza producenta czy dostawcę, przed samowolną naprawą czy kradzieżą towaru sprzętu. Naklejki przy próbie zewrania ulegaja zniszczeniu. W ten sposób m.in. producent ma pewność, że do szkody nie doszło w wyniku niewprawnego działania osób trzecich. Dlatego też naklejki plombowe drukuje się na specjalnych foliach. W ofercie naszej warszawskiej drukarni ETYKAT mamy plomby gwarancyjne na foliach typu VOID i kruszących / destrukcyjnych.

Czym różnią się te dwa główne rodzaje?

  • Plomby samoprzylepne VOID – przy próbie zerwania, naklejka rozwarstwia się, na warstwę zewnętrzną z nadrukiem i warstwę kleju zostającą na przyklejonej powierzchni, najczęściej tworzącą napis VOID
  • Plomby z folii kruszącej przy próbie odklejenia kruszą się, jak sama nazwa wskazuje. Zostawiają więc wyraźne ślady kleju i folii na naklejanej powierzchni.

Zadrukowane naklejki gwarancyjne znajdują zastosowanie zwłaszcza w oznaczeniach sprzętu elektronicznego, podzespołów komputerowych czy w znakowaniu urządzeń RTV i AGD. Plomb gwarancyjnych typu VOID nie umieszcza się bezpośrednio na płytkach elektrycznych, ponieważ folia przewodzi prąd. Do tego typu zastosowań wykorzystuje się naklejki kruszące się. Folie rozwarstwiające się najczęściej spotkać można na opakowaniach kosmetyków, produktów spożywczych itp.

Drukowane w ETYKAT plomby gwarancyjne cenione są przez klientów z Warszawy i całej Polski. Nadruk jest trwały i doskonałej jakości. To bardzo ważne, bo gwarancji udziela się nieraz na bardzo długi okres. Nieczytelna plomba samoprzylepna mogłaby stanowić spory problem dla osoby, chcącej skorzystać z usługi serwisowej, dlatego nasi klienci tak chętnie sięgają po naklejki Naszej produkcji.

Format drukowanych przez nas naklejek i plomb dostosowujemy do indywidualnych projektów. Przed złożeniem zamówienia sugerujemy kontakt z pracownikami naszej firmy. Jesteśmy w stanie doradzić i zoptymalizować projekt, tak by spełniał oczekiwania klienta, nie nadwyrężając jego budżetu.