Samoprzylepne plomby gwarancyjne

W ofercie posiadamy specjalistyczny druk naklejek samoprzylepnych stosowanych jako plomby gwarancyjne. Do czego służą takie naklejki? Pełnią funkcję informacyjną czy dany produkt, opakowanie, sprzęt, towar nie były otwierane. Plomba ta zabezpiecza producenta czy dostawcę, przed samowolną naprawą i kradzieżą towaru czy sprzętu. Naklejki przy próbie zerwania ulegają zniszczeniu. W ten sposób m.in. producent ma pewność, że do szkody nie doszło w wyniku niewprawnego naprawiania sprzętu przez osoby trzecie.

Zadrukowane naklejki gwarancyjne znajdują zastosowanie zwłaszcza w oznaczeniach sprzętu elektronicznego, podzespołów komputerowych czy w znakowaniu urządzeń RTV i AGD. Plomb gwarancyjnych typu VOID nie umieszcza się bezpośrednio na płytkach elektrycznych, ponieważ folia przewodzi prąd. Do tego typu zastosowań wykorzystuje się naklejki kruszące. Folie rozwarstwiające się najczęściej spotkać można na opakowaniach kosmetyków, produktów spożywczych itp.

Nadruk jest trwały i doskonałej jakości. To bardzo ważne, bo gwarancji udziela się nieraz na bardzo długi okres. Nieczytelna plomba samoprzylepna mogłaby stanowić spory problem dla osoby, chcącej skorzystać z usługi serwisowej.

Format drukowanych przez nas naklejek i plomb dostosowujemy do indywidualnych projektów. Jesteśmy w stanie doradzić i zoptymalizować projekt, tak by spełniał oczekiwania Klienta, nie nadwyrężając jego budżetu.

Oferujemy zarówno etykiety czyste jak i zadrukowane.

Folia z napisem VOID


Przy próbie zerwania, naklejka rozwarstwia się, na warstwę zewnętrzną i warstwę kleju zostającą na przyklejonej powierzchni napis VOID.
Etykiety dostępne na arkuszach oraz na rolkach.

Czyste i zadrukowane.

Folia krusząca


Przy próbie odklejenia naklejka kruszy się, zostawiając na powierzchni bardzo trudne do usunięcia fragmenty. Zostawia wyraźne ślady kleju i folii na naklejanej powierzchni.

Etykiety dostępne na arkuszach oraz na rolkach.

Czyste i zadrukowane.