Dziennie operujesz setkami dokumentów? Pomożemy Ci w ich organizacji!
6 lutego 2023

Pracujesz w branży, w której dzień bez teczki dokumentów uznawany jest za dzień stracony? Mimo że technologia stale idzie do przodu, papierowe dokumenty nie tracą na wartości. Ich posiadanie często jest wymagane przez liczne firmy czy instytucje, zważywszy na ich przeznaczenie. Organizacja stosów dokumentów może przysporzyć niemałego kłopotu, zwłaszcza gdy jest ich sporo. Na szczęście w ETYKAT mamy sposób na to, by wszystkie teczki zyskały odpowiednie oznakowanie, a odnalezienie ich przebiegało z łatwością. Nasze wielozadaniowe etykiety samoprzylepne pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad stertą papierów, które powoli zaczynają przypominać Krzywą Wieżę w Pizie – jako renomowany producent, stale dbamy o to, by nasze etykiety spełniały najwyższe standardy, łącząc w sobie wytrzymałość, jakość wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Wśród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim ekologiczne podejście do druku.

Zrównoważony druk to podstawa naszych wyrobów – krótko o ekologicznych tuszach

Cenimy zrównoważone drukowanie, chcąc jak najmniej przykładać się do zanieczyszczenia środowiska. W trosce o przyrodę, posługujemy się techniką ekologicznego druku, wykorzystując do tego najwyższej jakości tusze. Używanie przez nas oryginalnych tuszy to spora oszczędność energii. Dodatkowo gdy toner się wyczerpie, jest on w stu procentach przeznaczony do utylizacji w centrach recyklingowych. Udowadniamy, że da się produkować wysokiej jakości etykiety samoprzylepne, ograniczając przy tym negatywny wpływ produkcji na środowisko. Starannie opracowujemy nowoczesne metody druku, by nasi Klienci otrzymywali najlepsze produkty, których nie dotknie pędzący do przodu czas. Nasze etykiety samoprzylepne znajdują zastosowanie między innymi do oznaczania teczek i urządzeń biurowych; odporne na uszkodzenia mechaniczne, są szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy potrzebujemy na nowo przeorganizować swoje półki sklepowe. W ETYKAT jesteśmy gotów spersonalizować etykiety według osobistych potrzeb osoby zamawiającej, dzięki czemu możesz łatwo oznaczyć każdy swój produkt. Pomagamy markom w rozwoju ich wizerunku; zamówienia może złożyć u nas każdy, niezależnie od branży w której działa. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie!

Wybierz materiał, z którego powstaną Twoje etykiety!

W naszej ofercie znajdziesz etykiety samoprzylepne o różnych kształtach, formach czy materiałach, z których te zostały wykonane. Dysponujemy całą gamą wysokojakościowych produktów, z dumą oferując je naszym Klientom. Asortyment naszego sklepu obejmuje etykiety samoprzylepne bez podkładu, rolki termiczne i termotransferowe, etykiety papierowe oraz etykiety samoprzylepne wykonane z folii poliestrowej. Od ciebie zależy podłoże, na którym wykonamy Twoje etykiety! Z naszej strony gwarantujemy wysoką jakość wykonania i błyskawiczną realizację zlecenia. Wieloletnie doświadczenie członków naszego zgranego zespołu pozwala nam świadczyć usługi obejmujące zarówno standardowy druk etykiet, jak i druk fototapet na wymiar. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu!