Dlaczego etykiety? O światowej dominacji etykiet służących znakowaniu produktów
20 lutego 2023

Etykiety samoprzylepne od lat są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa produkujące różnorodne towary. Ich stosowanie przynosi ogrom korzyści; przede wszystkim wzmacniają one wizerunek marki, pozwalając jej wyróżnić się na tle konkurencji. Mówi się, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą” – w przypadku marketingu produktowego, powiedzenie definitywnie się sprawdza. W ETYKAT oferujemy kilkanaście wersji etykiet samoprzylepnych, które cechują się wytrzymałością oraz doskonałą jakością druku. Zaskakujący zakres korzyści wynikających ze stosowania etykiet samoprzylepnych dostrzegają zarówno osoby prywatne, jak i firmy poszukujące idealnego oraz błyskawicznego rozwiązania do opisywania swoich wyrobów. Poniżej zdecydowaliśmy się przedstawić Ci najważniejsze zalety etykiet, które usprawniają pracę w firmie.

Cztery powody, dla których warto zainwestować w etykiety samoprzylepne na rolce

Pierwszym powodem jest przede wszystkim prostota użytkowania wersji samoprzylepnej. Wersje samoprzylepne nie wymagają wiedzy technicznej, a ich produkcja przebiega z łatwością. Można je nakładać za pomocą maszyn wykorzystujących aplikator z rolką, co wyręcza pracowników i przyspiesza proces produkcyjny. Oczywiście, nie jet to jedyny sposób na aplikację; etykiety samoprzylepne na rolce można również przyklejać ręcznie, co jest korzystne dla wszystkich firm czy przedsiębiorstw rozpoczynających działalność. Ręczny sposób aplikacji skutecznie eliminuje potrzebę inwestowani w drogi sprzęt.

Pozostając w temacie aplikowania etykiet, nie sposób jest pominąć kwestię racjonalnego zarządzania czasem. Proces oznaczania produktów jest znacznie krótszy, bowiem ręczne przymocowanie etykiety zajmuje mniej niż kilka sekund – przy wykorzystaniu maszyn, działania są jeszcze krótsze.

Uniwersalność etykiet samoprzylepnych stanowi kolejny powód, dla którego warto w nie zainwestować. Nasze naklejki mogą być stosowane praktycznie na każdym produkcie i powierzchni, a także kształtem i rozmiarem dostosowywać się do opakowania. Składając zamówienie w ETYKAT, masz pewność, że Twoje etykiety będą przycięte do specyfikacji, a także niepowtarzalne – dzięki zastosowaniu na nich autorskich grafik.

Nasze etykiety samoprzylepne na rolce cechują się nienaganną trwałością, dzięki której są w stanie wytrzymać zarówno wysokie, jak i niskie temperatury. Czyni to je perfekcyjnym rozwiązaniem do różnych zastosowań. Naklejki zaprojektowane przez naszych ekspertów tworzą silne połączenie z powierzchniami, na które są nakładane, zaś odporność na działania wody, substancji chemicznych czy oleju czyni je wręcz niezniszczalnymi.

Etykiety samoprzylepne na rolce skutecznie zdefiniują Twoją markę

Estetyka oferowanych produktów ma dziś ogromne znaczenie – zwłaszcza, gdy działasz w branży, która chętnie podejmuje się współpracy z osobami aktywnymi w social mediach. Unboxing stanowi jeden z najpopularniejszych sposobów reklamy, a jednocześnie współpracy na linii firma-influencer. Osoba obdarowana produktem, otwiera paczkę na oczach swoich widzów, tym samym zwracając ogromną uwagę na jej design i zawartość. Kreatywnie wykonana etykieta sprawia, że sam produkt zapada w pamięci osób oglądających, zachęcając je tym samym do zakupu. Współcześnie produkt oceniany jest przez konsumentów nie tylko na bazie jego składu, lecz także opakowania. Twoim obowiązkiem jest więc zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół jego prezentacji. W ETYKAT służymy pomocą!