Specjalizujemy się w druku kodów kreskowych. Realizujemy zamówienia na potrzeby detalistów oraz duże zlecenia hurtowe. W ofercie mamy naklejki z nadrukami różnego rodzaju. Najpopularniejszą formą realizacji są kody EAN-13, które składają się z 12 cyfr danych i jednej kontrolnej. Ten rodzaj kodowania jest systemem międzynarodowym i umożliwia między innymi identyfikację kraju, z którego pochodzi producent danego towaru. Jesteśmy w stanie oczywiście przygotować również inne formaty np. kody QR, czy EAN-8 lub Code 128. Nasza firma realizuje zamówienia w różnych technikach. Dostępne metody produkcji to wydruki:

  • UV
  • ecosolventowe
  • laserowe
  • sitodruk
  • offsetowe
  • cyfrowe
  • fleksograficzne
  • INK-JET
  • termotransferowe
  • terminczne

Przygotowujemy wydruki etykiet z kodami kreskowymi na arkuszach i na rolkach.

Drukowanie kodów kreskowych metodą cyfrową, termiczną i termotransferową

Oferujemy materiały graficzne przygotowane na rolkach, nie wymagają one dużych kosztów przygotowalni. Popularnymi metodami dostępnymi w naszej drukarni jest:

Technologia CYFROWA

Ten sposób jest niedrogi i nadaje się do niskonakładowych wydruków. Realizacje są szybkie i efektywne, decydując się na tego rodzaju narzędzie, istnieje możliwość sprawnej zmianę wzoru na etykiecie, dzięki czemu możemy modyfikować projekt bez ponoszenia dużych kosztów już po rozpoczęciu całego procesu. Wykonywanie zleceń wspomnianą metodą odbywa się na papierze i foliach samoprzylepnych w macie i błysku.

Druk termotransferowy

Technika o bardzo szerokim zastosowaniu. Tę metodę druku można wdrożyć przy niedużych zamówieniach, nawet takich liczących zaledwie 20 sztuk, nadaje się więc doskonale dla niewielkich przedsiębiorstw czy sklepów. Przy kodach kreskowych zamawianych przez klientów z Warszawy i okolic stosujemy papiery i folie samoprzylepne, które z łatwością można później umieścić na oznaczanych towarach.

Technologia UV i laserowa

Na arkuszach drukujemy najczęściej na trzy różne sposoby. Pierwszym jest druk w technologii UV, który pozwala nanieść projekt praktycznie na każdy rodzaj powierzchni. Decydując się na tę technologię pracy, otrzymamy żywe kolory i wysoką rozdzielczość. UV umożliwia stosowanie uszlachetnień, a metoda jest dostępna nawet w przypadku zamówienia jednej sztuki etykiety lub kodu.

Popularnym sposobem wydruku kodów kreskowych, który wybierają klienci z Warszawy i okolic jest stosowanie tuszu ecosolwentowego. Nadaje się do realizacji mniejszych zamówień, podobnie jak druk UV, ale wykorzystuje atramenty na bazie rozpuszczalników organicznych. Ecosolvent jest więc przyjazny środowisku, a przy tym niedrogi.

Ostatnia, najbardziej popularna metoda przy niskich nakładach to wydruk laserowy. W ten sposób przygotowujemy najczęściej projekty na samoprzylepnych arkuszach. Dlaczego klienci cenią sobie laserową technikę? Jest szybka i zapewnia wysoką szczegółowość.