Etykiety samoprzylepne i przywieszki na alkohol

Nasza oferta  to etykiety samoprzylepne dla branży alkoholowej o dowolnym rozmiarze i kształcie z ekskluzywnym nadrukiem. Etykiety na alkohol wykonywane są zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych i fluorescencyjnych. Rozmiar, kształt i klej indywidualnie dopasowuje się do oklejanej powierzchni. Do najczęściej stosowanych etykiet w tej branży należą przede wszystkim etykiety foliowe i papierowe z uszlachetnieniem. Metodę nadruku dobiera się wedle oczekiwań wobec etykiety ponieważ każda z nich ma inne możliwości. Do powszechnie stosowanych metod nadruku w wysokim nakładzie należą: fleksograficzna i offsetowa, niskonakładowych: laserowa, UV i esosolwent.

 

Etykiety na alkohol – papierowe

drukujemy na papierze samoprzylepnym (matowym, półbłyszczący, błyszczącym, matowym-kolorowym), na profesjonalnych maszynach drukarskich metodą laserową. Etykiety wykonane na papierze są trwałe w warunkach pokojowych, ale nieodporne na działanie wody, zatem niewskazane jest aplikowanie ich bezpośrednio na butelki, które będą chłodzone. Natomiast świetnie sprawdza się to w przypadku zawieszek i znakowaniu kartonów zbiorczych.

Etykiety na alkohol – foliowe

drukujemy na folii samoprzylepnej (matowej, błyszczącej i  kolorowej), na profesjonalnych maszynach drukarskich metodą UV lub esosolwent. Etykiety wykonane na folii są odporne na działanie wody, zabrudzenia oraz niską temperaturę zatem możliwe jest bezpośrednie aplikowanie na butelki, które będą chłodzone.

Etykiety PREMIUM z uszlachetnieniem – lakier wybiórczy

Lakierowanie wybiórcze można spotkać także nazwą lakierowanie selektywne lub lakierowanie punktowe. Technika takiego lakierowania polega na wykorzystaniu lakieru UV stosowanego punktowo na drukowanym materiale. Lakier nałożony na etykietę pod wpływem diody LED twardnieje i nabiera swoich właściwości. Poszczególne elementy pokryte lakierem UV stają się wyeksponowane, a przy zastosowaniu kilku warstw wypukłe. Najciekawszy efekt można uzyskać poprzez zastosowanie lakierowania wybiórczego na foliach matowych. Jest to jedna z droższych form wykończenia druku, dlatego głównie dotyczy produktów premium.

Wszelkich informacji odnośnie najlepszego wyboru udzieli Państwu  Nasz Dział Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo.