Etykiety na A4

Przedstawimy oferowane przez Nas papierowe etykiety samoprzylepne na A4 białe matowe do samodzielnego nadruku laserowego i atramentowego. Z pewnością jest w czym wybierać.

Nasza oferta zawiera zarówno etykiety znanej marki Drescher Euro-Label, etykiety Drescher bez logo pod przetarg Etykat oraz naklejki EKO (najbardziej popularne rozmiary w wersji papierowej, ekonomicznej).

LISTA WYKROJNIKÓW „EKO” PDF

LISTA WYKROJNIKÓW „Drescher Euro-Label” PDF

Dokładamy wszelkich starań, aby Nasze produkty były wysokiej jakości i spełniały wszelkie wymagania klientów. Dlatego w produkcji używamy jedynie materiałów znanych i sprawdzonych producentów t.j.: UPM Raflatac, Avery Dennison i JAC.

Nasza oferta standardowa to oczywiście etykiety papierowe samoprzylepne, białe, matowe, pakowane po 100 i 500 arkuszy A4, sztancowane maszyną wielonakładową. Jednakże pod zamówienie możemy wykonać naklejki o dowolnym rozmiarze i kształcie. Ważnym aspektem jest także różnorodność kolorów. Podobnie do koloru ważny jest również klej. Oferujemy nalepki: standardowe, odlepne, z klejem mocnym oraz kryjącym (czarnym). Wykonujemy naklejki zarówno z materiałów matowych: kolorowych i fluorescencyjnych, jak i błyszczących w kolorze białym. Baza wykrojników jest stale zwiększana, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby rynku.

Wszystkie Produkty mogą Państwo zamówić drogą mailową lub telefoniczną. Zamówienia można odebrać osobiście w Naszym biurze zlokalizowanym w Markach blisko Warszawy.

Etykiety na A4 – foliowe

Etykiety samoprzylepne foliowe nadają się tylko pod nadruk laserowy i występują z klejem standardowym. Zwykle można kupić tylko białe i przezroczyste folie samoprzylepne A4. Nasza oferta zawiera folię: białą matową i błyszczącą, przezroczystą matową i błyszczącą oraz srebrną matową. Wszystkie wykonane z bez wątpienia wysokiej jakości materiałów: UPM, Raflatac i Avery Dennison.

Wszelkie zamówienia na etykiety foliowe samoprzylepne A4 są realizowane indywidualnie, co niewątpliwie daje możliwość zaspokojenia potrzeb nawet bardzo wymagających klientów. Główną bazą jest lista wykrojników Drescher Euro Label”, ale nie tylko. Nalepki foliowe możemy również wykonać inną metodą w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Szczegółów udzieli Państwu Nasz Dział Obsługi Klienta.