Etykiety farmaceutyczne

Nasza oferta  to etykiety farmaceutyczne samoprzylepne dla branży farmaceutycznej o dowolnym rozmiarze i kształcie czyste i z nadrukiem. Etykiety wykonywane są zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych i fluorescencyjnych. Rozmiar, kształt i klej indywidualnie dopasowany do potrzeb. Do najczęściej stosowanych etykiet w tej branży należą przede wszystkim etykiety papierowe i foliowe. Metodę nadruku dobiera się wedle oczekiwań wobec etykiety ponieważ każda z technik druku ma inne możliwości. Do powszechnie stosowanych metod nadruku w wysokim nakładzie należą: fleksograficzna i offsetowa, niskonakładowych: laserowa, UV i esosolwent. Wszelkich informacji odnośnie najlepszego wyboru udzieli Państwu pod telefonem Nasz Dział Obsługi Klienta.

Etykiety na roli to najbardziej uniwersalna forma znakowania. Etykiety występują w wersji papierowej lub foliowej, z klejem o różnej mocy: standardowym, mocnym, i odlepnym. Nadruk wykonujemy metodą termo-transferową lub cyfrową. Nalepki rolowe można naklejać przy użyciu aplikatora, co z pewnością skraca czas pracy przy dużej ilości dokumentów.

Proponujemy także Etykiety na arkuszach A4 – białe, matowe  z gotowych wykrojników . Naklejki mogą być czyste do samodzielnego nadruku w drukarce laserowej lub z nadrukiem przygotowanym w naszej drukarni.

Etykiety na dowolnym materiale wycinamy ploterem tnącym lub sztancujemy. Możemy wyprodukować  naklejki w najbardziej nietypowym kształcie. Dla łatwiejszego odklejania użytków oddajemy naklejki z odciągniętym ażurem (czyli niepotrzebnym spadem). Naklejki mogą mieć także nacięty podkład (silikon).