Etykiety – druk cyfrowy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą etykiet przeznaczonych do oznakowania towarów. Tworząc nasze naklejki samoprzylepne, wykorzystujemy druk cyfrowy i sprzedajemy je w rolkach. Dzięki tej nowoczesnej technologii możemy zaproponować przystępne ceny nalepek, nawet przy mniejszym zamówieniu, a także krótki czas realizacji zlecenia. Wybierając tę opcję, mogą Państwo skutecznie podnieść walory estetyczne opakowań swoich produktów.

Jesteśmy profesjonalną drukarnią o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Na przestrzeni lat nasze etykiety. Druk cyfrowy wykorzystywali przedstawiciele branż: spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej i wielu innych.

Zastosowanie naklejek samoprzylepnych na rolkach jest bardzo szerokie, ze względu na wysoką jakość druku, niski koszt przygotowalni oraz duża dowolność w doborze kolorów. Charakteryzują się one dużą intensywnością barw, dzięki wykorzystaniu aż 7 zespołów drukujących można otrzymać większość odcieni z palety PANTONE.

Prezentowane etykiety zachowują intensywność barw znacznie dłużej, stosujemy w nich uszlachetnienie lakierem, który zabezpiecza powierzchnię przed wpływem promieniowania słonecznego. Dodatkowo naklejki samoprzylepne wykazują wysoką odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że nasze nalepki mogą Państwo z powodzeniem wykorzystać nie tylko do kodów kreskowych, ale też oznakowania całych opakowań, w których sprzedawane są towary.

Jeśli zależy Państwu na dobrym stosunku jakości do ceny, to cyfrowy druk etykiet na rolkach będzie najlepszym rozwiązaniem. W ofercie naszej firmy znajdą też Państwo duży wybór naklejek samoprzylepnych wykonanych z wykorzystaniem innych technologii. Poza tym w drukarni oferujemy także czyste nalepki na rolkach, przygotowujemy też materiały marketingowe i akcydensowe na zlecenie.