Etykiety papierowe na rolkach

Naklejki na roli to najbardziej uniwersalna forma oznakowania towaru. Poczynając od opisów czy składów po kody kreskowe. Etykiety samoprzylepne wykorzystywane są w prawie każdej gałęzi gospodarki. Na rynku najczęściej używane w handlu, przy produkcji, na magazynach czy w transporcie. Etykiety na rolkach możecie Państwo zadrukować samodzielnie przy użyciu drukarki termotransferowej (niezbędny jest ribon) lub termicznej. Nasza oferta zawiera wszelkie niezbędne do tego materiały, od drukarki po ribony, aż po naklejki.

Surowce do produkcji naklejek kupujemy u czołowych producentów tj.: Avery Dennison i UPM Raflatac. Baza wykrojników po tylu latach w branży jest już mocno rozbudowana. Jeżeli zdarzyłoby się, że nie posiadamy odpowiedniego wykrojnika – to nie problem. W takim przypadku przyjmujemy od Państwa zlecenie indywidualne, zlecamy wykonanie odpowiedniego wykrojnika i produkujemy etykiety specjalnie dla Państwa.

Etykiety na rolkach są białe i w zależności od potrzeby klienta nadają się pod termiczną lub termotransferowa metodę nadruku. Poza podziałem na formy nadruku są jeszcze 3 ważne kwestie: klej, wykończenie i nawój.

Oferujemy Państwu papierowe etykiety samoprzylepne z klejem o różnej mocy: standarowa, mocna, odlepna, z dezaktywacją oraz parę rodzajów do głębokiego mrożenia (w zależności od temperatury aplikacji i przechowywania). Zarówno: wykończenie etykiet samoprzylepnych na rolkach: matowe, półbłyszczące lub błyszczące, jak i nawój: gilza i ilość na rolce – są ściśle zależne od potrzeby Klienta.

Nasz Dział Obsługi Klienta służy radą i pomocą w skompletowaniu zamówienia. Zlecenia przyjmujemy droga mailowa lub telefoniczną.

Etykiety foliowe na rolkach

Foliowe etykiety samoprzylepne na rolkach nadają się tylko pod nadruk termotransferowy i do ich zadruku niezbędne sa ribony – równiez dostępne w Naszej ofercie. Często wykorzystywane są na produkcji (kody kreskowe, tabliczki znamionowe), magazynach, transporcie (oznaczenia towarów odporne na warunki atmosferyczne). Produkcja foliowych naklejek oparta jest na surowcach wysokiej jakości znanych i sprawdzonych producentów: UPM Raflatac i Avery Dennison, m.in. folie: PE, PP, PET i krusząca (zabezpieczająca).

Cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i temperatury. Oferujemy Państwu etykiety foliowe: matowe i błyszczące. Rozmiar, kształt i nawój etykiet na rolkach jest zależny od klienta. Ważnym elementem przy wyborze surowca jest rodzaj kleju: standard, mocny, odlepny, usuwalny, do głębokiego mrożenia, zabezpieczający typu VOID. Etykiety foliowe w przeciwieństwie do papierowych mają też szerszą ofertę kolorów tj.: biały, przezroczysty, srebrny i złoty.

Oferujemy również NOWOŚĆ! Etykiety bezpokładowe (bez silikonu) Linerless.

Wszelkich porad udzieli Państwu Nasz Dział Obsługi Klienta.