Etykiety do organizacji i archiwizacji

Etykiety samoprzylepne dla biur, firm oraz branży archiwizacyjnej (outsourcing). Naklejki na: dokumenty, teczki, segregatory, kartony zbiorcze. Używanie etykiet do organizacji pozwala na utrzymanie porządku w dokumentach. Posegregowane, skatalogowane i oznaczone dokumenty z pewnością łatwiej odszukać. Jednym ze sposobów na lepszą organizację dokumentacji jest znakowanie ich kodami kreskowymi, zmienną numeracją, czy nawet kolorami. Etykiety do organizacji i archiwizacji mogą występować w rożnych wersjach. Mogą być wykonane zarówno z materiałów papierowych jak i foliowych; matowych, błyszczących; białych, kolorowych i fluorescencyjnych.

Etykiety na roli z nadrukiem to najbardziej uniwersalna forma znakowania. Etykiety występują w wersji papierowej lub foliowej, z klejem o różnej mocy: standardowym, mocnym, i odlepnym. Nadruk wykonujemy metodą termo-transferową lub cyfrową. Nalepki rolowe można naklejać przy użyciu aplikatora, co z pewnością skraca czas pracy przy dużej ilości dokumentów.

Proponujemy także etykiety na arkuszach A4 – białe, matowe  z gotowych wykrojników . Naklejki mogą być czyste do samodzielnego nadruku w drukarce laserowej lub z nadrukiem przygotowanym w naszej drukarni.

Etykiety na dowolnym materiale wycinamy ploterem tnącym lub sztancujemy. Możemy wyprodukować  naklejki w najbardziej nietypowym kształcie. Dla łatwiejszego odklejania użytków oddajemy naklejki z odciągniętym ażurem (czyli niepotrzebnym spadem). Naklejki mogą mieć także nacięty podkład (silikon).

Wszelkich informacji odnośnie najlepszego wyboru udzieli Państwu  Nasz Dział Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo.