Etykiety – druk UV

Oferujemy najlepszej jakości naklejki samoprzylepne, które wykonujemy przy użyciu ploterów Roland VersaUV.

Drukujemy wykorzystując 6 kolorów: CMYK+biały+lakier tworząc luksusowe wydruki, unikalne efekty i wykończenia.

Ekologiczny atrament Roland ECO-UV. Tusze UV to specyficzny rodzaj ciekłych polimerów. Drobne krople tuszu są rozpylane na materiale, a następnie utrwalane lampami LED emitującymi światło UV. Dzięki połączeniu właściwości atramentów UV i solwentowych atrament pozwala na druk na materiałach giętkich i sztywnych.

Druk UV osiąga rozdzielczość do 1440 dpi. Kolory są bardzo żywe a odwzorowanie barw perfekcyjne, co daje ogromne możliwości, szczególnie przy materiałach wielkoformatowych. Druk UV jest idealny do tworzenia wysokiej jakości naklejek. Etykiety samoprzylepne wykonane w tej technologii z pewnością mają olśniewającą prezencję. Mocne kolorowe grafiki można zginać i rozciągać wokół krawędzi i załamań bez pękania powierzchni.

Naklejki w druku UV możemy wykonać w zasadzie na każdym materiale: papierach w różnych formach wykończenia oraz foliach samoprzylepnych (PP, PE, PET i PVC), tekstyliach i płytach z plexi i PVC. Nadruk na etykietach UV bez wątpienia jest odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie. W związku z czym świetnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Doskonale sprawdzi się też na produktach i wszelkich opakowaniach.

W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb możemy zaproponować druk etykiet w technoligii UV gel oraz ecosolwent.

Naklejki realizujemy w formie samoprzylepnych arkuszy w nakładzie już od jednej sztuki. Mimo najwyższej jakości otrzymanego druku cena naklejek jest atrakcyjna, dzięki niskiemu kosztowi przygotowalni.

Uszlachetnienia

Lakier  jednowarstwowy pełni funkcję ochronną lub ozdobną.

Lakier wielowarstwowy tworzy przepiękną wypukłą strukturę, a także interesujące wzory i tekstury – nawet alfabet Braille’a.

Biały poddruk przydatny zwłaszcza przy druku na folii transparentnej.