Etykiety – sitodruk

W ofercie naszej drukarni znajdą Państwo wysokiej klasy etykiety o szerokim zastosowaniu. Na naklejki samoprzylepne nanosimy druk wykonany metodą sitodruk. Jest to uniwersalna technologia, która jest wykorzystywana nie tylko przy produkcji nalepek, ale też ozdabiania powierzchni wykonanych z materiałów dowolnego typu. Warstwa farby nanoszonej tą techniką jest wypukła, dlatego sitodruk może być stosowany także do wykonywania oznakowań w języku Braille’a.

Przy tworzeniu druku prezentowanych etykiet wykorzystujemy wysokiej jakości farby wodne. Barwniki te są całkowicie bezwonne, nie zawierają też w swoim składzie toksycznych substancji, takich jak PCV czy formaldehyd. Dzięki temu produkowane przez nas naklejki są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Z pomocą sitodruku możemy wykonać dla Państwa różnego typu materiały samoprzylepne, które można wykorzystać np. w celach marketingowych.

Proponowany przez nas druk etykiet ma bardzo wiele zalet. Sitodruk zapewnia niezwykłą intensywność i żywotność barw z całej palety PANTONE. Dzięki specyficznej technice nakładania farba wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, wysokie temperatury i promieniowanie UV. Z tego powodu zamówione u nas arkusze sprawdzą się również do użytku zewnętrznego, np. do oklejania samochodu. Zapewniamy duże możliwości przy modyfikacji zamówionych naklejek samoprzylepnych.

Gotowe etykiety możemy dodatkowo uszlachetnić, korzystając z:

  • białego poddruku,
  • złocenia/srebrzenia,
  • lakieru UV,
  • lakieru fosforyzującego.

Zachęcamy Państwa do składania zamówień na arkusze nalepek ozdobionych metodą sitodruku. Naklejki te mają bardzo szerokie zastosowanie i proponujemy je w konkurencyjnych cenach.