Etykiety – druk cyfrowy – laserowy

Druk cyfrowy, w tym laserowy polega na tworzeniu obrazu na na podstawie danych przesyłanych z komputera bez konieczności stosowania nośników. Dzięki temu druk cyfrowy zapewnia optymalizację kosztów druku oraz krótki czas przygotowania i realizacji.

Oferujemy naklejki na arkuszach najlepszej jakości z nadrukiem laserowym.  Proponowany wydruk wykonujemy na przemysłowych drukarkach cyfrowych o wysokiej rozdzielczości do:  2400 x 2400 dpi. Wykonujemy zlecenia druku w małych i dużych nakładach.

Tworząc naklejki samoprzylepne, wykorzystujemy druk laserowy w szerokiej gamie barw, pochodzących z palety CMYK. Dzięki temu otrzymane grafiki wyglądają bardzo estetycznie i można je zastosować do celów marketingowych. Zapewniamy też uszlachetnianie zamówionych etykiet z pomocą foliowania lub lakieru UV.

Rozmiary etykiet o typowym kształcie można wybrać z gotowych wykrojników na formacie A4.

Natomiast etykiety o dowolnym kształcie i rozmiarze wycinamy ploterem tnącym lub sztancujemy. Możemy wyprodukować  naklejki w najbardziej nietypowym wariancie: zaokrąglone narożniki, koło, owal, trójkąt, gwiazdka itp. Dla łatwiejszego odklejania użytków oddajemy naklejki z odciągniętym ażurem (czyli niepotrzebnym spadem). Naklejki mogą mieć także nacięty podkład (silikon).

W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb możemy zaproponować druk etykiet na papierze: matowym (białym i kolorowym!), półbłyszczącym,  lub błyszczącym oraz folii: srebrnej matowej lub białej.