Zadruk etykiet metodą druku laserowego

Etykat.pl to doskonałe miejsce, jeśli pragną Państwo zamówić profesjonalne etykiety samoprzylepne, w których zastosowano druk laserowy. Oferujemy naklejki na arkuszach najlepszej jakości, które znajdą zastosowanie w wielu branżach. To najlepsze rozwiązanie w przypadku zamówienia o niskim nakładzie, ze względu na przystępną ceną nalepek. Wykorzystanie tej technologii cyfrowej umożliwia otrzymanie wysokiej szczegółowości grafiki, wynoszącej nawet do 2,4 tys. dpi!

Tworząc naklejki samoprzylepne, wykorzystujemy druk laserowy w szerokiej gamie barw, pochodzących z palety CMYK. Dzięki temu otrzymane grafiki wyglądają bardzo estetycznie i można je zastosować również do celów marketingowych. Zapewniamy też uszlachetnianie zamówionych etykiet z pomocą foliowania lub lakieru UV.

Zastosowanie naszych arkuszy jest bardzo wszechstronne, sprawdzą się do produkcji m.in.:

  • wizytówek,
  • plakatów,
  • kodów kreskowych,
  • ulotek,
  • zaproszeń itp.

W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb możemy zaproponować laserowy druk etykiet na papierze (mat, błysk lub półbłysk) oraz folii (srebrna lub biała przezroczysta). Wykrawanie naklejek samoprzylepnych odbywa się za pośrednictwem plotera, który zapewnia lepszą wydajność niż tradycyjny wykrojnik.

Prezentowane tutaj naklejki samoprzylepne to idealne rozwiązanie przy niskonakładowych zamówieniach. Wybierając nalepki z drukiem laserowym, mogą Państwo sporo zaoszczędzić na kosztach materiałów marketingowych, jednocześnie nie tracąc na ich wysokiej jakości.

W ofercie naszej drukarni dostępne są również etykiety zadrukowane z pomocą technologii Ink-Jet, UV gel i wielu innych. Poza tym proponujemy naklejki samoprzylepne czyste, w wersji na arkuszach, rolkach lub bez podkładu. Możemy też pochwalić się ogromnym doświadczeniem w produkcji profesjonalnych materiałów akcydensowych oraz reklamowych.