Zadruk etykiet metodą druku atramentowego Ink-Jet

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo naklejki samoprzylepne drukowane w technologii Ink-Jet. To doskonałe rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na mniejszą ilość etykiet. Produkt sprzedawany jest na rolkach w nakładzie od 100 sztuk. Druk atramentowy wykonany tą metodą to wysoka jakość i duża intensywność barw, dlatego nasze nalepki można wykorzystać do oznakowania towaru w sklepie o dowolnym profilu.

Obecnie coraz większy nacisk stawia się na personalizację grafik widocznych na naklejkach samoprzylepnych. Wiąże się to ze różnicowaniem znakowanych towarów pod kątem, np. regionu czy języka. Etykiety Ink-Jet na roli są idealną odpowiedzią na potrzeby rynku. Ze względu na niski koszt produkcji przy niewielkich nakładach są najbardziej opłacalną opcją, jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości druku atramentowego i w przystępnej cenie. Z ich pomocą można lepiej dostosować opakowanie do indywidualnych potrzeb, sprawdzą się do oznakowania towarów pochodzących z:

  • akcji promocyjnych,
  • końcówek serii,
  • kolekcji limitowanych,
  • próbnych partii.

Decydując się na druk atramentowy na rolkach w technologii Ink-Jet, zyskują Państwo możliwość dowolnej personalizacji opakowań sprzedawanych towarów. Taka opcja ułatwia tworzenie komunikatów marketingowych na nalepkach, które będą skierowane do konkretnej grupy odbiorców. Oferujemy etykiety samoprzylepne, na które nanosimy grafiki według Państwa wytycznych, korzystając z palety CMYK. Nasze naklejki wycinamy z pomocą plotera, przez co proces ich produkcji przebiega sprawniej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej naklejek samoprzylepnych, które sprzedajemy na rolkach. Dzięki wykorzystaniu druku atramentowego typu Ink-Jet gwarantujemy zadowolenie z zamówionego towaru. Nasza firma ma w ofercie także inne rodzaje etykiet, również w wersji czystej na arkuszach. W drukarni wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam krótki czas realizacji zleceń. W zakres naszych usług wchodzi także tworzenie materiałów marketingowych dla przedsiębiorców oraz druków akcydensowych na potrzeby np. urzędów.