Druk cyfrowy – na rolkach – etykiety samoprzylepne

 

Charakterystyka druku cyfrowego

Maszyny cyfrowe pracują w technologii elektrofotograficznej (laserowej), co oznacza, że zamiast matrycy wykorzystują, naładowany elektrostatycznie cylinder, pokryty warstwą światłoczułą. Cylinder naświetla się wiązką laserową tworząc obraz utajony, który za pomocą tonera nanosi się na nośnik i zespala z nim termicznie. Pliki dostarczane są do urządzenia drukującego w postaci elektronicznej, a komputerowy zapis pozwala na bezpośredni nadruk.  Druk cyfrowy pozwala na tworzenie obrazów w wysokiej rozdzielczości i utrwalanie ich na szerokiej gamie nośników samoprzylepnych o różnorodnej specyfikacji. Zastosowanie naklejek samoprzylepnych jest bardzo szerokie, ze względu na wysoką jakość druku, niski koszt przygotowalni oraz dużą dowolność w doborze kolorów. Charakteryzują się one dużą intensywnością barw, dzięki wykorzystaniu aż 7 zespołów drukujących można otrzymać większość odcieni z palety PANTONE.

 

Zalety druku cyfrowego – na rolkach

Nadruk cyfrowy pozwala wyeliminować koszty produkcji matryc, co umożliwia łatwiejsze i tańsze wprowadzanie zmian w plikach. Na dodatek druk cyfrowy nie odbiega jakością od druku offsetowego. Naklejki charakteryzują się wysoką jakością i są idealnie odwzorowane względem ich wersji elektronicznej. Z pewnością jest to metoda ekonomiczna przy małych i średnich zleceniach, zwłaszcza jeśli potrzeba zrealizować wiele wzorów etykiet.

 

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem zachowują intensywność barw znacznie dłużej, gdy stosujemy nich uszlachetnienie lakierem, który zabezpiecza powierzchnię przed wpływem promieniowania słonecznego. Dodatkowo naklejki samoprzylepne wykazują wysoką odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że nasze nalepki mogą Państwo z powodzeniem wykorzystać nie tylko do kodów kreskowych, ale też oznakowania całych opakowań, w których sprzedawane są towary.

Jeśli zależy Państwu na dobrym stosunku jakości do ceny, to cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych  na rolkach będzie najlepszym rozwiązaniem. W ofercie naszej firmy znajdą też Państwo duży wybór naklejek samoprzylepnych wykonanych z wykorzystaniem innych technologii. Poza tym w drukarni oferujemy także czyste nalepki na rolkach, przygotowujemy też materiały marketingowe i akcydensowe na zlecenie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą etykiet przeznaczonych do oznakowania towarów. Dzięki tej nowoczesnej technologii możemy zaproponować przystępne ceny nalepek, nawet przy mniejszym zamówieniu, a także krótki czas realizacji zlecenia. Wybierając tę opcję, mogą Państwo skutecznie podnieść walory estetyczne opakowań swoich produktów.

Jesteśmy profesjonalną drukarnią o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Na przestrzeni lat nasze etykiety wykorzystywali przedstawiciele branż: spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej i wielu innych.