Etykiety – Canon UV gel

Oferujemy najlepszej jakości naklejki samoprzylepne, które wykonujemy przy użyciu plotera Canon Oce Colorado. Etykiety konfekcjonujemy z dużej roli na arkusze. Etykiety wykonane są z folii, wyróżniają się bardzo dużą odpornością na ścieranie. Zastosowanie atramentu żelowego pozwala uzyskać najwyższą precyzję wydruku, co przekłada się na wysokie walory estetyczne naszych nalepek.

Do produkcji prezentowanych etykiet służy nam ploter przemysłowy UV gel Canon Colorado, który w swej pracy korzysta z elastycznego atramentu żelowego. Urządzenie umożliwia wykonanie druku matowego lub błyszczącego na dowolnych arkuszach, dzięki wykorzystaniu technologii Oce FLXfinish. Zastosowane tutaj nowoczesne diody LED, które gwarantują błyskawiczne wysychanie pigmentu na zadrukowanym materiale.

Druk UV gel to z pewnością prawdziwa innowacja w przypadku materiałów wielkoformatowych. Ploter ma wszechstronne zastosowanie i używamy go przy produkcji: naklejek szlachetnych na towary, etykiet promocyjnych, dekoracji ściennych, tabliczek znamionowych itp.

Atrament żelowy stosowany do prezentowanych naklejek samoprzylepnych ma bardzo dużo zalet. Druk UV gel jest elastyczny i bardzo trwały, etykiety mogą być wykorzystywane także na zewnątrz. Dodatkowo żel jest wolny od toksycznych substancji, dlatego jest całkowicie bezpieczny, a pokryte nim arkusze sprawdzą się także do wystroju wnętrz. Do druku żelowego można wykorzystać dowolne nośniki, w zależności od Państwa indywidualnych preferencji.

Nowoczesne etykiety samoprzylepne wykonane w tej technologii to doskonałe rozwiązanie do znakowania opakowań Państwa towarów. Oferujemy je w formie samoprzylepnych arkuszy w niskich nakładach, z gwarancją krótkiego czasu realizacji zamówienia! Mimo najwyższej jakości otrzymanego druku cena naklejek jest bardzo atrakcyjna, dzięki niskiemu kosztowi przygotowalni. Wszystkie nalepki z tej kategorii można poddać procesowi uszlachetniania. Naniesiemy na nie specjalny lakier UV w wersji błyszczącej lub matowej, a także wypukłej.