Najnowsza technologia zadruku etykiet jaką proponujemy to druk żelowy. Technologia UV gel to nowość na rynku polskim. Ta metoda z pewnością zrewolucjonizuje dziedzinę druku wielkoformatowego, ze względu na niski koszt przygotowania oraz szybki czas realizacji.
Zastosowane innowacje w ploterze drukującym Canon Colorado:

Atrament w postaci żelu,  który jest niesamowicie elastyczny, co sprawia, że idealnie nadaje się do druku etykiet samoprzylepnych. Diody LED natychmiast utrwalają atrament na nośniku, tworząc ściśle kontrolowane i precyzyjnie naniesione krople. Elastyczność i wytrzymałość nowego atramentu UV gel sprawdza się także w zastosowaniach zewnętrznych. Wydruki spełniają  światowe normy dotyczące niskiej emisji lotnych związków organicznych. Naklejki są całkowicie bezpieczne i mogą być wykorzystywane jako elementy dekoracji wnętrz w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Możliwość druku etykiet o wyglądzie matowym lub błyszczącym dzięki technologii Oce FLXfinish. Można zatem wykonać druk matowy na folii błyszczącej lub druk błyszczący na folii matowej.