Przygotowujemy produkty, które pozwalają na bezpieczne czyszczenie ubrań. Wykonujemy wszywki odzieżowe zawierające podstawowe informacje na temat sposobu pielęgnacji konkretnego rodzaju produktu. Na ich powierzchni zamieszczone są z reguły także informacje o procentowym składzie materiału, dzięki czemu użytkownicy wiedzą jaki poziom temperatury należy dobrać, aby wygładzić zmarszczki i fałdki na tkaninie lub dzianinie. Wykonujemy produkt zgodnie z projektem Klienta, uwzględniając wszystkie elementy graficzne i napisy, jak też pożądaną wielkość samej wszywki.

Co powinno znaleźć się na wszywce odzieżowej?
Na tym niewielkim skrawku materiału wbrew pozorom może zmieścić się wiele cennych dla użytkownika informacji. Z reguły jest to skład procentowy materiału, z którego wykonane jest ubranie. Ponadto mogą zostać zamieszczone informacje tj. nazwa producenta, adres producenta, rozmiar ubrania. Dopełnienie stanowią dodatkowe oznaczenia, pomagające użytkownikom prawidłowo dbać o materiał i krój. Wszystkie te informacje nanosimy z wykorzystaniem termo-transferowego druku na nylon o rozmiarach 30 mm.

Oznaczenia ostrzegawcze – o czym warto wiedzieć?
Na wszywkach odzieżowych znajdują się podpowiedzi dotyczące pielęgnacji ubrania. Do najważniejszych należą:

– można prasować; ilość kropek oznacza w jakiej temperaturze: jedna kropka – do 100oC, dwie kropki – do 150oC; trzy kropki – do 200oC,
– nie można prasować,
– można prać; pranie normalne; liczba oznacza stopień dopuszczalnej temperatury,
– można prać, pranie z zachowaniem ostrożności, liczba oznacza stopień dopuszczalnej temperatury,
– nie można prać,
– nie można czyścić chemicznie,
– nie można suszyć mechanicznie,
– można suszyć w suszarce bębnowej (1 kropa – przy zredukowanych obrotach, dwie – przy normalnych),
– należy suszyć w pozycji poziomej,
– należy suszyć w pozycji pionowej,

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zamieścić na wszywce odzieżowej także dodatkowe symbole bielenia czy prania chemicznego, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Nadruk: termo-transferowy żywiczny.
Materiał: nylon 30 mm

wszyswki_ubraniowe_300_Etykat_2wszywki ubraniowewszyswki_ubraniowe_300_Etykat