Etykiety Drescher A4

Etykiety DrescherPoczątki firmy Drescher sięgają czasów XVII wieku. W 1682 roku Augustus Metzler otworzył jedną z pierwszych księgarni w Stuttgarcie przekształconą później w wydawnictwo i drukarnię.W 1947 roku 50% udziałów firmy przejął Philipp Drescher tworząc nowy profil przedsiębiorstwa.Z uwagi na rodzący się rynek, jakim była Polska po przełomie gospodarczym, firma Drescher decyduje się na utworzenie w Polsce spółki o nazwie Drescher EURO-LABEL.Rok 1999 był przełomowym dla koncernu Drescher oraz utworzonych przez niego spółek, w tym również dla Drescher EURO-LABEL. Był to czas fuzji firmy Drescher z francuskim koncernem EPPE. Połączenie dwóch wielkich potentatów w branży pozwoliło na rozszerzenie rynku zbytu i jednocześnie uczyniło nową firmę jednym z najsilniejszych producentów branży poligraficznej Europy Zachodniej. Od początku swojego istnienia firma Drescher EURO-LABEL cechuje się niesłabnącą dynamiką wzrostu.

W swojej ofercie posiada szeroką gamę etykiet samoprzylepnych wykonanych na formacie A4, składance i roli. Wykonane są na najwyższej jakości surowcach posiadających certyfikat ISO firmy Raflatac. Papier wykorzystywany przez nas jest bezpieczny dla środowiska i nadaje się do powtórnego przetwarzania. Dążąc do maksymalnego zaspokojenia stale wzrastających potrzeb Klientów firma Drescher EURO-LABEL nieustannie poszerza asortyment o nowe rodzaje i formy etykiet samoprzylepnych.

Przedsiębiorstwo Drescher EURO-LABEL zapewnia wysoką jakość wyrobów. Produkcja naklejek powstaje na bazie trwałych i wytrzymałych materiałów najwyższej próby. Bogate doświadczenie w realizacji zamówień klientów. Jednocześnie dążymy stale do podnoszenia wartości produktów firmowych i ciągle rozbudowujemy ofertę. Tylko u nas dostępne są produkty w maksymalnej jakości wykonania, indywidualnie dostosowane do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Lista wykrojników - etykiety na arkuszach a4

Promocje

Kontakt

Godziny otwarcia 9-17 od poniedziałku do piątku
 ETYKAT S.C. Katarzyna i Andrzej Strzeszewscy
ul. Duża 05-260 Marki (k. Warszawy)
woj. mazowieckie


e-mail:

etykat@etykat.pl
biuro@etykat.pl

mapa

Więcej >

Copyright 2018 © www.etykat.pl