Dodatkowe usługi

Naklejki na środki transportu (samochody, jachty, łodzie) - wykonane z tworzywa PCV o grubości 4mm odpornego na zewnętrzne warunki atmosferyczne, zabezpieczone lakierem bezbarwnym UV. 

Magnesy samochodowe - wykonywane z podkładów magnetycznych. Magnesy wykrawane są mechanicznie pod naciskiem ok 20 ton przy pomocy dobranych rozmiarem i kształtem wykrojników. Magnes można przyczepiać w dowolnym momencie. Taka forma reklamy na samochodzie zapewnia ochronę lakieru.

Sztancowanie- wykrawanie na arkuszach materiału samoprzylepnego pożądanego kształtu, którego nie mozna osiągnąć poprzez docinanie na gilotynie. Sztancowania dokonujesię przy pomocy wykrojnika, który uderza z dużą siłą prostopadle do dwu częściowego materiału. Wykrojnik przecina tylko wierzchnią warstwę, tworząc etykiety, spodnia częśc tworzy podkład, który utrzymuje naklejki na arkuszu.

Perforowanie- wycinanie w arkuszach otworów. Do perforowania używa się wkrojników na maszynie sztancujacej.

Laminowanie -zabezpieczenie nietrwałego nadruku na materiale samoprzylepnym poprzez nałozenie laminatu. Dzięku laminacji nadruk jest odporny na: wilgoć, tłuszcz, ścieranie, przebarwienia, promieniowanie UV.

Foliowanie -nakładanie cieńkiej folii na materiał samoprzylepny. Foliowanie moze być wykonywane 3 podstawowymi metodami: na mokro (przy zastosowaniu ciekłego kleju), na gorąco (przy zastosowaniu kleju w postaci stałej) oraz w technice mieszanej (przyz astosowaniu kleju w postaci ciekłej podgrzanego do odpowiedniej temperatury).Istnieje możliwość stworzenia własnej grafiki/logo, w tym celu prosimy wysłać do nas mailem grafikę w formacie wektorowym zapisanym w plikach AI, EPS lub CDR, jeżeli Państwo nie posiadają w formacie wektorowym to może być JPG, GIF lub BMP, w tym przypadku jest pobierana opłata za obróbkę do formatu wektorowego zależna od grafiki. 
 
ETYKAT

ul. Duża 1
05-260 Marki (Warszawa)
woj. Mazowieckie


Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17
etykat@etykat.pl
biuro@etykat.pl
tel:


tel/fax:
fax:
kom:
22 357 82 62
22 499 21 21
22 799 13 45
22 781 34 74
22 357 82 63
501 027 007